Ideal krasy - aky je pre vas?

Príspevok v téme: Ideal krasy - aky je pre vas?
deana28

Ahojte. Aky je pre vas ideal krasy? Existuje nieco take? V poslednej dobe mam pocit, ze za krasnu babu sa povazuje ciernovlaska s dlhymi rovnymi vlasmi, slnecnymi okuliarami, naspulenymi ustami, v riflovych kratasoch, push upke s prsiami pod krkom :) a v bielom tielku. Je to vazne tak alebo len zle pozeram okolo seba? Ja mam vlasy hrdzave a kucerave a aj kadernicka mi povedala, ze by som s tym fakt mala nieco robit. Navrhla postupne stmavenie aspon po cokoladovohnedu. Uz sa priam hambim vyjst na ulicu. Aky je vas nazor? Aky mate vy ideal krasy?

Lulu2011

no, ale zase su chlapi, ktorí chcu eysavky, otazkou je, ake mas tie vlasy, ci su ohnive, alebo nejake mdle rysave, mozno farbu nejak ozivit

karolinka122

uz na tu ulicu ani nevychadzaj radsej, lebo by to ludia neprezili, ked nesplnas tebou opisany ideal... Zacni byt konecne sama sebou , obliekat si co ti pristane, v com sa dobre citis , rovnako aj s ucesom a budes sa citit dobre aj v rysavych vlasoch a nevsimat si ine zeny a nazory nejakych povrchnych ludi,ak mas nieco v hlave, v opacnom pripade si kup tu pol kila gelom vypchatu pusch upku, daj si napichat pusinku, natmav a nazehli vlasky a obuj vysokanske opatky, nech mas pocit, ze si podla idealu..vela stastia s hladanim sa:D

cmuk ;)

bud sama sebou a ser na idealy! Mne sa lubia zeny co neplavu s davom ale maju vlastny vyzorovy styl.
Take lubim a v tom dave naklonovanych krasok ako z kopiraku ich lahko a rychlo je najst ;D

adonifajn

miery 120/100/120 poriadne velke kozy este vacsi zadok a hlavne furd to chce proste nymfomanka.tmave dlhe vlasy zelene oci a nadpulene pery .toto je moj ideal