Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prenos choroby pri zoznamovani

Príspevok v téme: Prenos choroby pri zoznamovani
milos78

Ahojte, mam dost velky problem (pre mna ako hypochondera je skutocne velky, a mam o stresy na dlhsiu dobu postarane). Bol som s kamaratom na jednej party, on sa stihol za rychly cas opit, a ked je opity ide po zenach jedna radost. Zrazu ku mne doviedol nejaku tiez opitu slecnu, s ktorou ma zoznamil, klasika pusa na oba lice, horsie vsak bolo, ze mi dala pusu aj na usta, sice som sa odtiahol hned, ale isty letmy dotyk pier tam bol. Bojim sa teraz, ci som sa nemohol od nej niecim nakazit, hned mi behaju po rozume choroby ako AIDS atd, este k tomu mam aj aftu v ustach, takze pristup pre tento virus by nebol problem. Viete ma niekto aspon trochu upokojit, alebo sa mam skutocne coho bat? Ospravedlnujem sa za asi dost blbu otazku, ale hadam, ma niekto aspon trochu pochopi. Dakujem za odpovede.

lubiss

Chcem mat tvoje starosti :D ale vazne co potom robis ked si pri tebe niekto kychne vies kolko bakterii a virusov sa prenasa kvapockami ??? Radsej na to ani nepomysli lebo sa zblaznis :))))

milos78

Dakujem vsetkym za odpovede, po MHD samozrejme chodim, ale tak nedavam si potom ruky do ust. Co sa tyka tej priatelky, tak urcite by som sa s nou nebozkaval hned, kym by som ju nepoznal, co je zac. Dakujem este raz :)

Blondula

ked sa zalubis do nejakej slecny ,tak ju pred pusou posles na vsetky testy ,vysetrenia ci ako ? :D preniest sa mohol akurat herpes,ale nie som si ista,ja som herpes este nikdy nemala :D vsade sa da preniest hocico,nie len z letmej pusy....

Lulu2011

aha, dobra odpoved

no mas obsedantne zmyslanie to je na psychiatra a ako chodis v MHD: levitujes? ci mas specialne rukavicky na drzanie? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.