Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemôžem spať

Lulu2011

no pise sa o 22tej, ale kazdy clovek sme iny typ, ja som cely zivot sova, rano by som aj pospala, ale tak uz treba ist do prace, potom su ludia, co chodia spat o 21tej a rano uz o siestej kuvikaju a chodia po byte

Lulu2011

Tina - ved spis ukazkovo od polnoci do siedmej, co este chces? :D naco dlhsie? 7-8 hodin spanku staci dospelemu cloveku, ja som mala stavy, ze ako som lahla tak som nespala do rana, to bol problem

redka

citala si ten clanok? mala by si ist spat pred 23 hod.. najlepsie okolo 22 hod... predtym dve hodiny nic nejest... necumiet do telky ci pocitaca... radsej si otvor casak ci knihu.... vecer sa chod prejst... poriadne si pred spanim vyvetraj...

Tina23

Chodievam spávať vždy okolo polnoci a zobudim sa okolo siedmej a cez den potom ani nie som unavená moc, ale chcela by som spávať dlhšie

redka

skus si toto precitat... len neskonci hned pri nadpise... toho pracloveka mozes vypustit :D len si nacitaj, ci nerobis niektore z tych chyb nowillnoskill.sk

Lulu2011

ja mavama problemy so spankom, doslo to tak daleko, ze som prestala spavat uplne, takze som na uplne najslabsej davke Frontinu na ukludnenie, aj to nie vzdy si davam, ale vysekalo ma to z najhorsieho, ja som uz mala z nespania kolapsove stavy, napr. prisiel vikend vravim si, nemusim do prace, vyskusam spat bez tabletky a spala som, ale je pravda, ze na totalku vycerpana som zaspala, od 6tej do 21tej som bola na nohach a makala, ja som dlho bojovala, ze to vydrzim bez liekov, ale kedze sa nedalo fungovat, tak som si aspon najslabsie dala predpisat, aj to len polku, mozno na nastartovanie skus, ukludnis sa a pojde to potom aj bez nich

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemôžem spať - Fórum - ZDRAVIE.sk