Zarabanie popri práci

emalea

Fero, ja ťa úplne chápem, Tvoj prípad je jeden z "tých lepších" , ale sú ľudia, čo otročia doslova každý boží deň do neskorých hodín...to sa nedá dlhodobo zvládať hlavne po zdrav.stránke!!!
P.S.: západ a ich platy nedobehneme, ani keby sme im oproti utekali, hold, s tým sa treba len vyrovnať...tu na SR všetci len prežívame!!! a keď sa chce mať človek trošku lepšie koa priemer musí neskutočne makať 2 smeny, no čo je toto za život??
P.S.: inak mám jednu kamošku, má medzi 40 až 50 rokov /presný vek nechcem uvádzať/, deti sú dospelé, úvery nespláca, má stabilnú prácu, čiže je svojím spôsobom "za vodou" a chodí po večeroch otročiť do hypermarketu, lebo rieši dlhy svojhoh dospelého syna....tak na toto som dosť alergická!! nechápem, prečo to robí??...ale čo už, vysvetliť si to nedá!!!

Fero M.

emalea ja si uvedomujem čo píšeš, ale nakolko robí manželka na smeny tak mam dost času v mesiaci robiť aj niečo užitočnejšie ako sediet v panelku za notebookom a čumieť na facebook. Zatial babo nemáme a nechystam sa otročiť do 10 večer každý den, ale vymyslieť niečo s čím si človek privyrobí a zaroven ak sa mu v tom bude dariť, tak si spravi poistku svojej prace ak by som dostal nahodou padaka

emalea

musím v "dobrom" upozorniť všetkých, ktorí sa chcú mať ešte ešte lepšie /lebo vždy ide materiálne statky!!/a hľadajú si 2. a 3. robotu, musia mať veeeeľmi veľa šťastia , aby ich z toho neporazilo...ľudia prečo si viac neužívate života???...manžel678, spomínal si ženu na MD, čiže máš minimálne 1 dieťa...keď si chodil domov z 3.práce cca o 20.00 hod. videl si vôbec svoje dieťa/deti??alebob už vlastne spali v postieľkach????

Fero M.

Mal som aj ponuky typu kozmetika LR, a kadejaké podobné hovadiny, ale v dnešnej dobe je podomových dílerov habadej a ludia to už maju hore krkom. Už mi to príde ako jehovizmus. :) Preto ani takým smerom som ist nechcel. Fakt ja neviem. Nie je to jednoduche lebo nechcem príst o svoju pracu ale prilepšiť si bokom

Fero M.

prezyvka55 tak je mi jasne ze profi programator sa nebude babrat s nejakou prkotinou. Lenze profi = roky praxe a pocitam ze kombinovatelnost medzi c++ html a javou je nutna a ziadana teda treba splnat vsetky poziadavky. Napis mi napr. ake projekty zvyknes robievat a ako dlho a na akej urovni ovladas javu a c++ vdaka

Prezyvka55

philips 50eur za pascal a c++ :D looool take projekty v c++ su od 10 000eur a vysie. za 50eur ani pc nezapnem nie ze by som mal este programovat v tomto. javak si na slovensku vie zarobit okolo 3000eur mesacne, v nemecku okolo 7000eur a viac

Fero M.

prave ze neviem. Stranky som robil cez joomlu a wordpres a len som to nasledne podla potreby upravovsl. U dlhsie uvazujem o to ze sa na to dam. Dokonca som mal.jeden cas ponuku robit hentai stranky. Ako som pisal vela veci viem robit ale nie su vsetky 100%. Niekto vie C++ programovat, upravovat zdrojaky a scripty, riesit databazy a servery a okrem toho nic a ani srob do dreva benavrta ale staci miu rto. Ja zas do vsetkeho vidim snazim sa robim ale tieto odborne veci ako programovanie uz profi robit neviem. Peedal som zopar stranok aj s eshopom ale ziadna slava boli to skor prilezitosti. Kazfy zas potrebuje za stranku fakturu pre dane a chod firmy a ja nemozem mat zivnost lebo pracujem v statnej sprave