Zarabanie popri práci

Fero M.

2barca42 rozmyslal som aj nad tym napr. fittrener cvicil som toky tak do toho vidim trosku a ako poses ludia radi platia za zdravie a kradu ale treba licenciu a nakolko je trenerov vela je vwlky risk robit nieco na cierno. Co predavas za kozmetiku rwsp. nieco ako spalovace atd vi len vyzivu ore zeny?

Fero M.

Ahoj Lulu Nie neznizili ale riesime oozemok a mono byt + na druhy rok babo dufam tak sa teosku obraciam. Nezije sa nam zke kazdy mesiac aj napriek hypoteke odlozime 400eur. Ide o to ze by som rad odlozil aj nieco bokom lebo ked pride babo tak... Teraz sme dali vsetky uspory do pozemku aj sme si nieco miseli od rodiny pozicat a rad by som to splatil cim skor. lrn neviem ako zacat. Najradsej by sim robil nieco s PC. IDE o to ze viem robit skutocne vsetko ale nic na 120%. Viem po anglicky, viem robit s pocitacom vsetko mozne, viem robit s elektrikou, domace ve i ako prerabky, podlahy, nieco trosku do aut ale nevi vyuzit to ze mi staci malo a osvojim si hocihaku pracu a ludia mi casto hovoria ze som blazon ze robim v robote kde robim a ze nejdem za lepsim. Lenze ja nemam VS a dneska doatat dobru pracu.. Nema ma proste kto podchytit. Som kominikativny aj s ludmi sa mi dobre keca v banke nechaopala pracovnicka kolko veci viem o uveroch a to ma chceli odrbat.. ale to je ina temaPoradte nieco

2barca42

Ahoj, ja pracujem na TPP (12hod -dlhy a kratky tyzden) ,ked mam kratky tyzden ( 2 dni),tak si privyrabam ako vyzivova poradkyna, venujem sa vnutornej vyzive a vonakjsej( kozmetika) ludia chcu byt vzdy pekny a kvalita nieco stoji.... :) Viem si pekne privyrobit( od poctu predajov atd - z toho mam mensi zisk) a do mesiaca si privyrobim takto aj 300e:)

manzel678

Ja som svojho casu robil v 3 pracach, jedne hlavna a dve vedlajsie. Od 7-15:30 hlavna praca, 16:00-17:30 druha a od 18:00-19:30 tretia. Tahal som to tak 3 roky, kym bola manzelka na materskej, aby nam nic nechybalo. Bol to riadny zabijak, ale dobra skusenost. Slovaci ale zvycajne takto tvrdo pracovat nedokazu, lebo teraz podnikam a je to bieda najst niekoho, komu sa chce naozaj tvrdo pracovat...

Lulu2011

Cau Fero, co ti znizili plat? :) ja, ale vela casu nemam :( sem tam predaj cez internet, aj 50-100 e mesacne na prilepsenie je fajn, ale chodim taka vycerpana domov, ze nemam na to energiu, fotit veci, davat, nukat, merat,obdivujem ludi, co maju 2-3 prace, ja som v praci takmer vzdy do vecera, je to tazke no