Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako žiť s krátkodobou pamäťou?

Príspevok v téme: Ako žiť s krátkodobou pamäťou?
takakotak

Od narodenia mam problem s kratkodobou pamatou.Pri porode boli komplikacie.Tahaju sa celym mojim zivotom.Doma som sa ucievala do polnoci..vecer zaspavala s tym ze to viem a rano s placom ze som vsetko zabudla.Kazdy den mi mamka prepisovala uciva do zositu aby som ucivu lepsie porozumela.Chodila som ku psychologicke.Lecithin som brala kazdy den.Casom sa mi pamat zlepsila na taku uroven ze som si zapamatala rychlo,ale a kratko.Strednu som presla s jednotkami dvojkami kde tu trojka.Samozrejme casom som vsetko zaudla.Dnes zijem takym zivotom.Skolske ucivo je uz davno fuc.Ked sa snazim sa ucit hocco zabudnem to a takto si to opakujem dokolecka a zabudnem vsetko.I ked v danej chvili to viem super.Obmedzuje ma to v zivote.Tazko je sa zaucat v praci...tazko je ist vo do spolocnosti,kde sa vedu rozhovori na kazdu temu,ku ktorej mam strach sa pripojit ze poviem kravinu.V nicom si neverim...v jednej firme ma dost sikanovali aj to ma sundalo v zivote.Vela krat som zacala s tym ze tento den ude iny.Snazim sa ucit ale ked to zase zaudem tak nemam chut ani zit.Vravim si na co som tu?Kde sa takto dostanem?Poznate nieco dobre na pamat?ucinne?alebo nejake metody na zlepsenie budem vam velmi vdacna.Dakujem

fitMonka

Ahoj, jedine co ti viem ja poradit je taky napoj zlepsujuci sustredenie a pamat, vola sa Blue, mozes si ho pozret na energiabhip. sk... Obsahuje viacero rastlin z celeho sveta pomahajucich na pamat. Preto ho tak oblubuju aj vysokoskolaci napr. Mozes pozret na facebooku slovinsky klub modri student...

kikarika1

na pamäť je dobré užívať aj ginko bilobu (účinok je až po 3 mesiacoch, ale stojí to za to)...taktiež pomáhajú banány (na zapamätávanie, na nervy a stres počas skúškového obdobia) - mám odskúšané :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako žiť s krátkodobou pamäťou? - Fórum - ZDRAVIE.sk