Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rada ako schudnúť

viktam

baby, ak chcete schudnut, treba jest casto a menej a hlavne zdravo..aj sladkosti su povolene, to je jasne, ale potom treba tu energiu z nich nejak spalit, napr. behom, cvicenim a pod. Dalej, skuste nahradit biele pecivo celozrnnym (podla mna je aj omnoho chutnejsie a uvidite co sa bude diat ak vytrvate)..sladke vody a limonady prec..ja som bola na nich kedysi zavisla a teraz si neviem predstavit ze by som pila nieco ine ako cistu vodu alebo caje, alebo nejake ovocne stavy..na diety ani nemyslite, vazne..takze baby, jedzte pravidelne, zdravo a do toho aj trochu pohybu..nebudete ani verit ako sa vam za to vase telo odvdaci.
drzim palce

Blondy222222

Baby len obmedzte sladkosti a sacharidy. Napr ak si chcete dat sladkost tak dajte si ju doobeda a hned po nej ak sa vam nechce cvicit tak sa chodte von na hodinu prejst, alebo poupratujte byt , proste tu energiu z tej sladkosti niekde miňte :-P

sushi

neuveris, ale presne taku istu vysku aj vahu mam aj ja !! :D len akurat mam o 2 roky viac ... :D pred dvoma rokmi, som vazila este 64 - 63 kg ..... vsetko sa to zmenilo maturitou a vysokou skolou kedy som zacala viac jest :( tak rada, menej jest! :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rada ako schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk