Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavica na pere

Príspevok v téme: Bradavica na pere
neon

ahoj ludia potrebujem pomoct, asi 2 mesiace dozadu sa mi zacali tvorit bradavice na spodnej pere, vyzeralo to asi nejak takto:
www.skinsight.com
nie je to az take velke, a ani viditelne, ale nechcem aby to prerastlo do niecoho horsieho. Bol som u doktorky, ta mi predpisala kortikoidnu mast, ktoru som pouzival este dlhsie ako mi bolo povedane a na pravej strane pery mi bradavica ustupila (ale nieco malo tam ostalo) a na lavej s nou ani nepohlo. Je to trochu citlive ked na to pritlacim, ale hlavne to zle vyzera. Mozte mi na to nieco poradit? dakujem

thoe

matway vies kde? to su osobne skusenosti

neon, co ja viem, asi tyzden, vsak nemusi to byt lak, hoci co ine, mne je jedno, dolezite je, aby bradavica nemala vzduch

neon

mne sa tam robia ale aj take cierne bodky (neviem ci to su chrasty lebo som si to zvykol lupat ked to vyzeralo velmi zle), no a neviem ci sa mi to nejak neprenieslo lebo som mal aj na nohe kurie oko ktore bolo vypalovane, nie zeby som si to doho sprtal ale tak tipujem ze to je ono, lebo to mam asi od tej doby..

je to taka hrubsia koza na perach, da sa s noznickami pomaly zlupat ale ostava taka cervena plocha, ako ked si okusujete pery... no a potom sa to zase vrati... a neviem co to mohlo sposobit, lebo su tomu asi dva mesiace a nepametam sa na jedla a neumyte veci..

a ako precistit pecen?

matway

Lak na nechty, bože, kde na to chodíte? A na tej fotke nie je bradavica, ale nejaká infekcia. Ak to vyzerá aspoň z časti takto, tak si spomeň, čo si jedol neumyté, alebo po niekom nepil, nejedol. Alergia na postrek pesticídmi na neumytom ovocí,či zelenine, ale aj iné. Skús si spomenúť, a pri tom zatiaľ naštartuj imunitný systém, a prečisti pečeň...

neon

a ako casto to potieras? a ako dlho to treba robit?

ono kym je niekde na ruke tak sa to este da, ale behat po ulici s lakom na ustach je trochu divne :/

Thoe

mne pomohol obyčajný priesvitný lak na nechty, treba ním potierať bradavicu, keď nebude mať prístup k vzduch,zahynie...mne tak zmizli všetky a už sa nevrátili, je to už pár rokov

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavica na pere - Fórum - ZDRAVIE.sk