Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s vyvrcholenim

Príspevok v téme: Problem s vyvrcholenim
Milos23

Uz dlhsi cas evidujem problem s vyvrcholenim.

Uz pri niekolkych partnerkach sa mi stalo, ze po istom case, som mal problem spravit sa. Vsetko sa mi zda byt OK ked je partnerka nova, sex v zaciatkoch vztahu... ale potom nech robim co robim, nejako sa mi nedari spravit sa

predpokladam, ze to bude nejaky blok v hlave alebo co, ale dost ma to trapi... nakolko potom ma uz ten sex ani nelaka

mate niekto podobne skusenosti?

Jozox

OEO on nepise nic o zenach ze by ich egoisticky vyuzival alebo ze by zo sexu nic nemali. On ma problem a s tym si mu nepomohla. Drz sa temy.

oeo

používaš ženy, aby si sa ty "spravil"
spíš s nimi nie z lásky, ale z vlastného egoizmu
hovoríš len o sebe a o svojom sexuálnom probléme, ale čo tie ženy, záleží ti na nich aspoň trochu? čo o nich vieš a ich problémoch? chceš mať s nimi aj niečo iné spoločné, ako tých pár minút sexu?

Keď chceš zažiť naozaj dobrý sex, musíš tú ženu naozaj milovať. Musí ti byť drahšia ako tvoj vlastný život. Musíš ju milovať tak, že pre jej dobro budeš zabúdať na svoje vlastné. Potom to už nebude len sex, ale milovanie. Potom už nebudeš chcieť od nej brať egoisticky pre seba, ale ty sám jej budeš ponúkať samého seba - z lásky a odovzdanosti. Budeš vedieť, že je tá jediná, tá pravá a iná už nebude. Až potom zažiješ niečo krásne a naplňujúce - nielen po telesnej stránke, ale aj duchovnej. Netúžiš po tomto? Nechceš piť z čistého prameňa? Lebo teraz sa márne pokúšaš zahasiť smäd znečistenou vodou z páchnucej cisterny...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s vyvrcholenim - Fórum - ZDRAVIE.sk