Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to možné?

Príspevok v téme: Je to možné?
|AnonyM|

Je možné aby po roku bolestiach, problémoch so žaludkom (reflux žlče až do pažeraka, črevna sliznica v pažeraku) a chodenia na gastro sa rozvinula v mojom tele rakovina? Neviem veľmi sa bojím kedže ma neustále boli žaludok (bolesť v epigastriu), bolesti nesuvisia ani tak z jedlom... vždy keď idem na kontrolu na gastro vždy hovorim doktorke moje problemy vždy to isté. Predpisala mi len KINITO, ktorý užívam už 3-4 mesiace a vždy je to rovnaké (nafukovanie, trvala bolesť v epigastriu, grganie, vetry). Liečil som sa aj na helikobaktera ale po tej antibiotickej liečbe to bolo aj tak vždy rovnaké (bral som aj probiotiká).

|AnonyM|

Možno že som ešte zabudol dodať dosť podstatnu vec a to že pri gastroskopii mi zistili aj miernu chronickú gastritídu (+ helikobaktera)

|AnonyM|

Tak intoleranciu by nezistili pri gastroskopii? brali mi niekoľo vzoriek tak si myslim že spravili aj tie testy

|AnonyM|

Vzhľadom na moj vek (17 rokov) a financie som ešte Betain HCL a enzymi neskušal. Musim nejak presvedčiť moju mamu. RNG mi už radil aj koloidnu vodu aj betain HCL lenže nemam taku možnosť si to kupiť. Keď sa mi podari presvedčiť moju mamu tak urite to vyskušam. Kyselina no... skor by som povedal že je jej málo, niekedy mi travilo bez problemov no teraz aj po 6hodinach sa mi grga po ranajkach.... Na gastre som povedal že mi veľmi pomaly trávi že citim akoby to vomne hnilo ... ale nechcela mi veriť :D

redka

A zaludocna kyselina je ok? Mas jej dost? Este si neskusal betain hcl a enzymy. A tiez by mozno nebol odveci test na intoleranciu potravin.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to možné? - Fórum - ZDRAVIE.sk