Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prekonat myslienky na smrt a samovrazdu?

klincka

Vies,ono niekedy taketo myslienky pridu,ale nesmies sa im poddavat.Raz je dobre,raz zle.Keby sme sa stale mali uzasne,ani by sme si to neuvedomovali a toboz nevazili.Ale zivot je krasny cez vsetky uskalia.Pozri sa vokol seba,kolko ludi ta ma rado a kolkym by si chybala.Tiez som si niecim takymto presla a stale nie som"za vodou" ale snazim sa,lebo verim,ze bude lepsie
.ked ti bude zle,radsej napis,lebo tvoj zivot je velmi dolezity.Najdi niekoho,komu mozes verit,kto ta pochopi.A uvidis,ze bude uz len lepsie

Qohen

Nie ze by som sa mometalne citil zle, nepisem to z nejakej slabej chvilke ale myslim si ze moj zivot nemoze skoncit inak ako samovrazdou. Skor ci neskor. Pridemi ako keby tam koncili vsetky cesty len niektore su kratsie ine dlhsie.

Vermarka

Predtým než znovu okopírujem príspevok, kt. sem vždy píšem: Človek sa potrebuje cítiť v niečom hodnotný či ocenený. Keďže dnešná doba je len o materializme a sebaláske, tak bud sú to peniaze (vtedy sa chcú všetci s tebou kamarátiť :) ) alebo talent,kt. znovu prináša peniaze a v neposlednom rade je to vzhľad.

Ak niekto nedostane ani jedno z tohto podľa jeho predstáv, okamžite sa cíti nielenže menejcenný, ale bezcenný, bez hodnoty a nemá chuť žiť. Potom vznikajú takéto depresie a pod.

Musíš však vedieť, že tá najväčšia hodnota nie je ani jedno z toho spomínané vyššie. Tá najväčšia a najvznešenejšia hodnota ľudskej bytosti je láska. Ale nie taká ako nám ju svet vo filmoch predstavuje. Aj ten, čo si myslí, že je ten najposlednejší a najbezcennejší na zemi, ju v sebe má, len ju ešte neobjavil.

Láska je to, čo spravilo ľudí ako napr. Matka Tereza veľkými. Keby každý našiel v sebe to, čo ona a dal to napovrch, tak tu máme na zemi asi samé matky terezy :)

A teraz ten spomínaný príspevok:

Každý deň tu pribúdajú témy o depresiách, strate zmyslu života, nepoznania svojej hodnoty, chuti po samovražde a pod.

Všetky tieto choroby a problémy súvisia s tým, že takmer celé ľudstvo dnes má pomýlenú mienku o láske.

Ja som si tiež všetkými týmito problémami a chorobami prešla a chcem Vám všetkým povedať, že ak pochopíte pravú lásku a začnete ju žiť, stanete sa šťastnými a spoznáte svoju hodnotu.

Dnešný svet je zameraný len na sebecké JA a materiálne hodnoty. "Musíme zachrániť len seba a svoju rodinu a celý život hrabať čo najviac pre seba."

Všetky tieto veci Vás spravia len viac prázdnymi, lebo čím viac sa kŕmite sebaláskou a materiálnymi hodnotami, tým viac sa cítite nenaplnení a chcete stále viac a viac, no aj tak sa cítite nenaplnení, i ked viete, že by ste naplnení mali byť.

Prosím odložte všetky predsudky a vypočujte si toto o láske, pustite si to namiesto TV a hrania PC hier. Má to 2 hod., ale ručím Vám, že ich nebudete ľutovať. Bolo to odvysielané na rádiu Slobodný vysielač.

archive.slobodnyvysielac.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.