Matrac

Príspevok v téme: Matrac
Ivkanaša

Ahojte, chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosť s novým matracom. Akurát mám nový a spala som na ňom prvú noc. Spí sa na ňom celkom dobre, však kým si zvyknem naň tak to pár nocí potrvá, ale to problém nie je. Ide o to že príšerne zapácha.. ale na chemikálie, alebo lepidlo.. proste neviem na čo sa to podobá ale je to dosť silný zápach /ak to môžem tak nazvať/.. Tento matrac nebol zrolovaný keď mi ho doniesli, ale bol vystretý a zabalený v igelite.. Je to nejaký "taštičkový" matrac, ktorý sa neroluje.. Ľudia čo mám s ním robiť?? vypáchne to po pár nociach??? Už som aj rozmýšľala že operiem ten poťah, ale bojím sa že to nepomôže a po prvej noci som totálne nafetovaná.. :/

Ivkanaša

Tak dúfam že to nie je škodlivé, lebo kvôli tomu som nemohla spať.. bolo to nepríjemné, taký výrazný zápach.. Dnes som hodila poťah aj plachtu do prania a matrac som dala na polokrytú terasu, aby ho trochu prefúkalo a nech to skôr vyprchá.. tak uvidím že či to bude ok.. kolegyne hovorili že ony s matracmi problém nemali.. že ho hneď používali a žiadny zápach a ani nič podobné necítili.. ale tak každá firma to má asi inak..