Rozšírené póry

Príspevok v téme: Rozšírené póry
ivanavodova1

Zdravím,mám 22 rokov a rozšírené póry po celej tvári(na čele,nose,lícach).Zo začiatku som ich mala len na nose a ani som si nevšimla kedy sa stihli zjaviť všade. Som zúfalá,nepomohlo mi ani pravidelné navštevovanie kozmetičky,čistenie aj mikrodermabrázia ostala po páru mesiacoch bez výsledkov :( Ak máte nejaké tipy,či už prírodné alebo nejaké ošetrenia laserom na estetickej chirurgii tak dajte prosím tipy....ĎAKUJEM

kikarika1

ivana

póry sa odstrániť nedajú - dajú sa len zmenšiť (na určitý čas), póry majú určitú funkciu na pokožke, bohužiaľ šťastie má len tá žena, ktorá ich má menšie a preto sú neviditeľné (tie ostatné ženy sú utrápené zo vzhľadu svojej pleti - pretože sú póry veľké a viditeľné, tak pokožka pôsobí nezdravo)

mám ten istý problém, kozmetička mi pomohla, no na čistenie pleti treba chodiť raz do mesiaca a už po celý život + používam kozmetiku určenú na rozšírené póry, samohrejivá maska so zinkom od garnier pure je veľmi dobrá (vytiahne maz z pórov, ktorý sa potom ľahko zotrie uterákom - a póry sú "prázdne", teda čisté)

čo sa týka mikrodermabrázie, tak sa čudujem, že ti nezabrala....čítala som toľko dobrých ohlasov, ja rozmýšľam nad kryštalickou mikrodermabráziou - tá je vraj šetrnejšia (ale taktiež ju treba aplikovať viackrát, pretože póry sa stále obnovujú)

ivanavodova1

dakujem,tiez pouzivam micelarnu vodu od biodermy ...ale zaujímalo by ma ci nema niekto skusenost s odstranovanim porov laserom...

odpovedam

mne pory stahuje micelarna voda. najdes ju od roznych znaciek. ale ak ti nepomohla ani kozmeticka, tak to potom netusim, co zaberie...