Neviem čo si mám o tom myslieť

Príspevok v téme: Neviem čo si mám o tom myslieť
belllik

Ahojte pred pár mesiacmi som spoznal super dievča, hned od začiatku bolo jasnee že nejakee tie sympatie tam sú z obidvoch strán, neskor smee sa stretli na zabave aa onaa tam bolaa s kamaratkami alee ked ma zbaadalaa tak išla hned ku mne aa celu noc bola pri mnee, popri tom sme sa vašnivo bozkavali.....stále si pišeme aa všetko je to super len ja som jej raz povedal že som bol s dievčaťom ktore momentálne som riešil alee neklaplo to aa že som ostal sám napisala mi že sam niesom že mam ju....aa neskor mi napisalaaa že on teraz rieši s chalanom z nejakym 20 ročnym (ja mám 18 ona 17) aa ako ja som ostal v šoku aha no fajn okej alee tak stalee mi nejdee do hlavy že prečo mi píše slaadke rečičky že ma máa strašne rada, že by bolaa rada keby som ju prišieel pozrieť...pohlady úsmevyy aa všetko okolo toho -_- necháapem fakt..lubim ju.....tak ked chce toho chalaana tak prečo ma potom namotáva?...nerozumiem tomu....baby vy ste divnee

Drobec88

Tiež som rovnakého názoru ako danielklka26...my ženy sme také (nie všetky), že chceme tak trocha tomu druhému to vrátiť, aby si aj ty trochu požiarlil :)

daniellka26

no podľa mňa žiaden chalan, čo má 20 neexistuje, proste si to vymyslela, lebo žiarlila, že ty si niečo riešil s inou...Tak ti to chcela asi vrátiť.