Vo vztahu a zalubena do ineho

Príspevok v téme: Vo vztahu a zalubena do ineho
neverdies

Ahojte, mam vztah rok a pol, ktory rok fakt nefungoval, vela som sa natrapila a prezila fakt zle a zufale situacie ale nikdy som ho nevladala skoncit. Posledny polrok je to uz v poriadku ale zda sa mi, ze skor preto, ze mi prestalo zalezat..bolo samozrejme vela svetlych chvil ale priatel ma po tom vsetkom prestal pritahovat, nemam chut na sex s nim, nemam chut ho pobozkat, beriem to ako povinnost..tento stav som vsak ignorovala, neviem ci zo zvyku, ale dufala som, ze je to docasne a vzdy som si to ospravedlnovala situaciami mimo vztahu (problemy v rodine, praca, skola)...teraz sa vsak objavil niekto iny..a situacia sa skomplikovala..zalubila som sa a neviem co so starym vztahom..bojim sa ho skoncit a vymenit za \"macku vo vreci\" ale zaroven mam pocit, ze je to uz nevratne nastrbene a nie som stastna..som uplne zmatena z toho a stale myslim na to, ze s inym by to bolo mozno omnoho lepsie, ale zaroven sa bojim, ze urobim chybu ak to skoncim..stalo sa vam nieco take?

Maoam

ten tvoj dlhsi vztah nebol nikdy OK, ukonci ho

bez ohladu na to, ci ten novy objav bude stat za daco alebo nie

stane sa iba nasledovne, bud ostanes sama alebo s tym novym - casom, ale najprv musis ukoncit to, co beztak nefungovalo a iba si sa trapila, aby si sa mohla pohnut dalej

za fakt, ze si sa zalubila do ineho, ked si dlhodobo nestastna vo vztahu, ta vobec nesudim, je to uplne normalne a absolutne pochopitelne

ale chod z toho vztahu potom aj prec

pistek

Ahoj. Tvoj sucasny vztah z toho,ako si ho tu popisala,zrejme nikdy nebol idealny. A teraz ste spolu preco? Ze ste si proste uz ako tak na seba zvykli? Alebo mat vo vasom pripade toho druheho je lepsie sko nemat vobec nic a nikoho? Co ta zaujalo na tom druhom? Je to vyzor, jeho spravanie ku tebe, to aky je, pritahuje ta, atd?? Skus zistit co v tom je. Nehovorim, zeby si mala svojho sucasneho partnera podvadzat. To isto nie. Ale cez kamaratstvo skus spoznat toho druheho, ako ti s nim je, spoznavajte sa cez rozne stranky zivota a skusenosti, ci je to ten pravy pre teba alebo nie. Ale nemyslim si, ze medzi sucasnym parterom a tebou ide o lasku..no len vy dvaja viete,ako to naozaj medzi vami dvoma je,co k sebe citite a preco spolu ste a ostavate

Dennis

Najprv si musíš uvedomiť, na kom ti viac záleží, či na partnerovi, s ktorým si už pol druha roku oťukaná, alebo ti záleží na niekom, koho sotva poznáš. Aká bude tvoja odpoveď, tak sa zariaď, ale nebuď egoista a zamysli sa nad tým, ako budú reagovať tí, o ktorých v tomto prípade pôjde.
A nezabúdaj, vzťah je vždy o dvoch, od začiatku, až po koniec.
Dúfam, že ti táto "rada" pomôže v tvojom rozhodnutí.

Prezyvka55

Nestalo, pretoze ak zacinam nieco nove stare veci uzavriem a nie som vypocitavec ze riesim 2 vztahy naraz. Plus davaj bacha aby tvoj stary nenapravil tomu novemu objavu fasadu :) vies ako nevera je dost svinstvo. Prv radsej ukonc prvy vztah. Btw tvojmu staremu neni divne ze s nim nespis?