Muzi

SA-BA

Nevera - cudzoložstvo je veľmi zlá, môže raniť na celý život. Muž v manželstve by mal mať pevnú vôlu, aby nepodlahoľ nástrahám života. Aj ked som muž , musím povedať , že vyše 90% (môj odhad) mužov nie sú muži ale kvetinky, nepripravení do manželstva.
Ja nikoho nesúdim, ale každý muž alebo žena by v prípade pokušenia mal bojovať z celej sily , aby nepodlahol nástrahám života. Ja sám osobne teraz prechádzam obdobým ťažkého boja ( po 12 rokoch v manželstve). Viem , že nakoniec vydržím, aj keď je tá vášen neskutočne silná,trvá už 6 mesiacov, ten boj má oberá o veľa sily.Najhoršie na tom je , že aj z druhej strany je silný a vytrvalý záujem , tá žena ma neskutočne priťahuje,je nádherná , môj ideál, ked ju vidím búši mi srdce...

michael 1

Muži su nachýlnejší na taketo rozhodnutia si mylsím aj ked neskôr to lutuju.
ak muž podvedie ženu , nie je to iste ked podvedie žena muža. Už vidím ako niektorí mi to chcú vyvratiť.

Žena , skôr podvedie muža s dôvodu že nie je sním ako mužom spokojná , a uvažuje a možnom rozchode.

U muža to vôbec tak nemusí byť!
Muž môže podviesť ženu niekedy aj proti svojej vôli lebo iná žena ho proste do postele chce.
To máloktorý muž zvládne a urobí to už len preto aby nezostal na posmech pre tú cudziu ženu (čo to je za chlapa)( asi tak)
druhá možnosť môže byť, že muž nezvláda starnutie svoje ale aj svojej ženy tak sa chce "rekvalifikovať" na mladeho muža.
Tretia možnosť môže byť ,- že jeho manželka mala viac frajerov za slobodna ako on a on sa stým nemôže vyrovnať tak to spraví s trucu, aby si to vyrovnal.
Takých možností podobných môže byť veľa, ale na rozdiel od ženy stale svoju ženu miluje ,
To samozrjeme maloktorá žena pochopí,na začiatku lebo podvod je podvod.
Hovorí sa , že žena sa vyrovná ľahšie s podvodom ako muž . Je to pravda, lebo muž si chcel vo väčšine prípadov len užiť a to sa dá pochopiť kdež to žena rozmýšľla skôr o rozvode , tak že žena si to rozmyslela a sa vrátila k mužovi (trebars kvoli detom)ale muž vie že už ho tak nemyluje preto sa stým nemôže vyrovnať
Michael

sampon

Myslim, ze ovela castejsie podvadzaju zeny, ako muzi. Tvrdia, ze si ich beru z lasky, ale pritom je to casto kvoli peniazom a pohodlnemu zivotu. Takze podvod, ako podvod.

MultiLevel

Fuha....ako niektorych citam, tak ja asi zijem vo velmi zvlastnom, rozpravkovom svete a k tomu som ja nesmierne naivna, ale z blizkych nepoznam nikoho, kto by po 20 rokoch manzelstva podvadzal....a urcite to nie je preto, zeby som o tom nevedela, prosto sa to nedeje, alebo vedia tak kamuflovat, ze vidno na vsetkych ako sa maju radi a respektuju sa, a v sukromi sa podvadzaju, ktozvie :D Z kruhu priatelov tiez nemam nikoho takeho, kto by podvadzal ci po roku, ci po desiatich rokoch vztahu. Ak som niekedy o podvadzani pocula, tak jedine skrz inych ludi, s ktorymi som nikdy pomaly neprisla ani do kontaktu...cize v mojom svete to nie je bezne a take "normalne" :D
A co si myslim o takych muzoch? Vseobecne, ak niekto vie, ze bude zjavne podvadzat (lebo to sa nestane zo sekundy na sekundu, najprv sa deje nejake to nove zoznamenie sa, vyvija sa nejaky ten vztah), tak by mal prehodnotit svoj doterajsi vztah a ci je to takto ok riesit problemy....A hlavne, kazdy ma hlavu na to, aby premyslal este v case, kym tie problemy vznikaju a predchadzal im...

dr.Kyjak

asi su znudeni zo zivota a chceli by nieco nove zazit, nejake dobrodruzstvo, kedze si hladaju mladsie cim sa vracaju "k starym dobrym casom - casom zo zatahu" treba sa v plrvom rade s dotycnym o tom porozpravat a dat si nejake ciele spolocne co chcete dosiahnut dajme tomu urobte nieco pre svoje zdravie/ postavu zmente trocha zivot objavujte sa a dajte vztahu novu energiu