Priznat pocet partnerov?

Príspevok v téme: Priznat pocet partnerov?
flego11

ahojte, prejdem k veci, som velmi zalubeny ako nikdy, chcem byt k priatelke uprimny ked obcas nadhodi temu predoslych partnerov a flirtov, je podla vas vela ked som spal pred nou so 6timi a asi 20 timi som daco mal? nechvalim sa tu ani nic take len chcem k nej byt uprimny ale zas nerad by som ju odplasil, ona mala predo mnou dvoch s ktorymi nieco mala a myslim ze vravela pravdu

Slobodna

Multi hned prva veta tvojo predchadzajuceho prispevku. Mala som dojem, ze si tie predsudky vzala osobne :) ak nie, tak v pohode. Mne sa vzdy pacil model mojich starych rodicov. Od 16tich spolu, cely zivot, v dobrom aj v zlom. No dnes je ina doba, ini muzi s inymi hodnotami. Zial...

Delete

Jasné, že sa vyvíjame a že nestagnujeme. Život je pokus - omyl ale ak sa prvý raz nepoučíš, tak sa nepoučíš nikdy. V tom je tá zmena a napredovanie.
Nie stále robiť pokusy donekonečna.
To si myslím, že je naopak stagnácia.

Ak niekto nenájde ani na 30 pokus tak on sám nevie čo hľadá. Najprv si to treba ujasniť v hlavičke a hľadať až potom. Zbytočné míňanie energie na toľko pokusov a nič z toho.

Radšej sa pokúsiť urobiť skúšku naozaj a ozajstnú - nepoužívať ťaháky nie?

MultiLevel

Slobodna, len preto ze na teba reagujem, neznamena to, ze som vztahovacna, len som chcela k tomu co si napisala reagovat :) Nechapem preco tu mnohi (nemyslim tym teba), hoc ake reagovanie hned beriete ako utok, ci vztahovacnost :)
A s tym absolutne suhlasim, ze svet nie je ciernobiely. Prave preto sa podla mna neda urcit co je spravne a co nie. Kazdy to mame v sebe inak nastavene a pre niekoho, kto sa v tejto problematike este "hlada", mozno mu pomoze suhrn tychto osobnych skusenosti :)

Slobodna

Lebo ty zo seba vyzarujes stale to iste? :) clovek sa predsa pocas zivota meni a vyvija :) delete kolko si mal vaznych vztahov a ako dlho ti vydrzali?

Slobodna

Paneboze a kto tu hovori o striedani partnerov kazdy mesiac? Zober si aky dlhy casovy usek je zivot od dospelosti :) Kazdy vztah je predsa pokus - omyl. A kto nehlada, nikdy nenajde a ani nezisti co chce a co nie.

Delete

Ty tomu hovoríš ,,odvaha hľadať,, a ja len ,,pokus - omyl,,.

Ešte nikdy som sa v nikom nezmýlil.
Priťahujeme si do života len to, čo sami vyžarujeme a ak niekto hľadá trvalý vzťah a každý mesiac strieda partnerov tak sa na mňa nehnevaj ale nemyslím si, že je ten človek perspektívny.

Slobodna

Strasne zvlastny je jeden muzsky paradox. Vsetci chcu nepouzite panny ale su to prave oni, ktori zeny pouzivaju ;)

Slobodna

delete ak nebol schopny mat vztah ani pred 30tkou aky rozdiel je medzi nim a tym, ktory mal viac partneriek? Mozno len taky, ze ten druhy mal aspon odvahu hladat. MultiLevel nebud vztahovacna, nereagovala som vobec tymi predsudkami na tvoj prispevok :) svet nie je ciernobiely vazeni :)

Delete

Ok...veď sa nehádam...nechytaj ma za slovíčka.

Poukazoval som len nato, že ak nemá 30 ročný človek vzťah...myslím milenecký, že to u mňa nič neznamená.

Nevypovedá to o ňom vôbec nič.

anjelik *

Delete, práveže vzťahy a ich počet veľmi presne vypovedá o tom, aký človek je. Či a čo je schopný do vzťahu investovať a či je schopný vo vzťahu fungovať, poprípade, ak vzťah skončí rozchodom, poučiť sa. :o) Raz darmo, sme bytosti sociálne a tak nejak *nútené* učiť sa tolerovať a koexistovať s tými druhými, či už v dobrom alebo zlom a vytvárať pre tých druhých životný priestor. A to isté očakávať od nich. :o)