Priznat pocet partnerov?

Príspevok v téme: Priznat pocet partnerov?
flego11

ahojte, prejdem k veci, som velmi zalubeny ako nikdy, chcem byt k priatelke uprimny ked obcas nadhodi temu predoslych partnerov a flirtov, je podla vas vela ked som spal pred nou so 6timi a asi 20 timi som daco mal? nechvalim sa tu ani nic take len chcem k nej byt uprimny ale zas nerad by som ju odplasil, ona mala predo mnou dvoch s ktorymi nieco mala a myslim ze vravela pravdu

demy

Ježiš, moralisti zase prišli. Kto povedal, že 6 žien v posteli je veľa? Akože preto že vy také niečo poviete je to správne?
Každý nech ma toľko žien a mužov a celkovo vztahov, koľko chce. Nikde nie je napísané že 2 a dosť. Si zoberte, že niekto ma rok vzťah, nevyjde to, to už je jeden sex. partner. Niečo sa vyserie s prepáčením aj v druhom, to už je 2. sex. partner. Čo ak sa človek zlakne a nechce sa vtrepať hneď to vztahu? Má žiť uplne bez sexu alebo čo? Sme len ludia preboha. Keď sa správa nerizikovo, chráni sa atd je to ČISTO jeho vec či ich ma 3, 6, 9 alebo 150. Moralisti everywhere, nenavidim takychto ludi, samy mindrák kde sa človek pozre.

Kludne ked to tak cítiš, povedz svojej partnerke o tom. Máš 26 rokov, je to celkom dlhá doba a 6 žien...nech už pozriem na to akýmkolvek pohladom, je to tvoja vec a myslím, že ak ťa naozaj miluje, tak sa s tým vysporiada.

Deria

Nie, netreba to rozpitvavat, to prinasa do vztahu len nepokoj. Su muzi, ktori mali vela zien v posteli, no zamilovali sa neskor na zivot a na smrt. Dolezite je to, co je teraz a co potom a nie, co bolo. Kazdy moze urobit chyby a ak si ich je vedomy a chce sa zmenit, zasluzi si sancu. Mozno si tu partnerku, ktoru konecne miluje, bude o to viac vazit.
Mimochodom 6 nie je vôbec vela (a este k tomu na dnesnu dobu!):) Kurevnik je nieco ine.

daniellka26

Písal, že spal so 6-timi preboha...Vec názoru, ale podľa mňa to vôôôbec neni veľa. A presne ako píše Sejla, že s 20-timi niečo mal, tak to kľudne mohla byť aj tá pusa a chalan to berie vážne.

Agnes998

Akoze so 6timi si mal vztah a dalsimi 20timi si spal. No je to dost a urcite jej to nehovor. Taketo veci sa vo vztahoch ani hovorit nemaju. Ak pride rec na byvale vztahy, mozes spomenut jednu dve byvale ale tiez nie nejak citovo zainteresovane a koniec. Hlavne nikdy nespominaj tie s ktorymi si spal bez vztahu, mozno nejake predajne devy, tym ju na 100 % odplasis.

Sejla

S dvadsiatimi si "niečo mal"? :D Čo ako, pusa? Alebo čo? :D A 6 sexuálnych partneriek v 26stke nie je nejaký nadpriemer.

odpovedaaam

z vlastnej skusenosti..aj keby si povedal magicke cislo 3 aj tak by bol problem..alebo nejake pripomienky..kazdopadne netreba to akurat v tejto veci prehanat s uprimnostou...je to minulost, zi v pritomnosti......podla mna to nieje dolezite..netreba sa tomu ani vyhybat ked pride na tu temu( co raz pride) lebo to je podla mna horsie ako by si povedal pravdu..ja tiez neviem ci tí frajeri s kt. som bola mi niekedy povedali pravdu..asi len ten uplne prvy ked som mala 18 rockov...mna by to tiez ztaujimalo ale asi by som to ani nechcela vediet..alebo by som sa len tak z principu opytala...aj tak by som sa v tom nerypala uz...si nieco vymysli..nejake historky..a neviem co znamena to "s kt. si nieco mal" ale to ze si spal so 6timi a mas 26 rokov to je este veeeelmi malinke ciselko na chlapa :) takze klud

Nikuss22

Naco toto vobec riesit? Minulost nechajte tak a venujte sa prítomnosti. Ja mam priatela, sme spolu dva roky, kazdý z nás si toho tiež dosť užil ale neriešime to. Keby som každý deň mala riešiť kolko žien mal v posteli, utrápim sa k smrti. A on by mohol riešiť to isté a premýšlať či som toto už robila a ako.... Bohužial, žijeme v dobe do akej sme sa dostali, dvanásť ročný sa olyzujú na uliciach a bohvie čo iné. Našťastie ja som bola do dospelosti tomu uchránená, a pokúsim sa aj moje deti tomu uchrániť, kým sa bude dať. Sadnite si k tomu spolu, pohovorte si o tom, povedz jej, že teraz je iba ona dôležitá pre teba, a to že chceš byť iba s ňou a predtým si nevedel, aké šťastie ťa stretne (ona). Myslím si, že ak ste obaja dospelí a rozumní, nebudete viac riešiť nejaké číslo. Držím palce !

audina

A ako vidim, je tu strasne vela ludi, ktori si vobec neuvedomuju riziko takehoto spravania. Aki ste len nerozumni..