Priznat pocet partnerov?

Príspevok v téme: Priznat pocet partnerov?
flego11

ahojte, prejdem k veci, som velmi zalubeny ako nikdy, chcem byt k priatelke uprimny ked obcas nadhodi temu predoslych partnerov a flirtov, je podla vas vela ked som spal pred nou so 6timi a asi 20 timi som daco mal? nechvalim sa tu ani nic take len chcem k nej byt uprimny ale zas nerad by som ju odplasil, ona mala predo mnou dvoch s ktorymi nieco mala a myslim ze vravela pravdu

audina

Teba zaradujem do hodnotenia k*r*vnik aj ked nie v pravom zmysle lebo pravdepodobne neslo o k*r*y ci? Ale svojim "bohatym" mnozstvom zien len reprezentujes co si zac. Na tvojom mieste by som sa dala podrobit dokladnemu vysetreniu na pohl. prenosne choroby(najma HBV. HCV, HPV, HIV) a dalsie. Normalne uvazujuci rozumny muz v 26 nema za sebou take mnozstvo zien ako ty. Pisem normalny a rozumny nie muz s povahou kurevnika!
A priznat by si sa jej mal, lebo ak dievca ocakava vztah, s tebou mozes tak jedine cakat len jednorocny, najviac 1,5 rocny vztah. Lebo teba jedna omrzi a hned bezis za inou. Alebo to boli vztahy na jednu noc?
Dam ti jedno poucenie chlapce, byt mlady neznamena uzivat si sex s kazdou co sa ti paci a nevediet udrzat si vtaka a hormony na uzde. Toto robia zvieratka a nie homo sapiens sapiens. Kam asi tak patris ty a tebe podobne sa spravajuci?
Zelam ti, aby ti co najskor osvietilo rozum.

wreck

nove dievca v priemere kazdych 16-18 mesiacov nie je vela??? cize 12 vo veku 34 je tak akurat, mozno aj mierne pod ocakavanie!? no to by som sa teda zblizka pozrel ako sa nadsene hrniete do takehoto vztahu. :O ale ked ide o niekoho ineho, to uz az taky problem nie je, no cak. ;)

Lesna_vila

Pocet partnerov ma urcitu vypovednu hodnotu, ale viac ako vysoky pocet tych sexuálnych by ma asi znepokojilo vysoke mnozstvo partnerstiev ako takých... z chlapa by som to nikdy netahala /aj ked nepopieram, ze vediet by som to chcela/... kaslite na to, dolezite je to co je a co bude.
Apropo, 6 na 26 rocneho nie je az taka katastrofa a kvantum.

veľa

a čo tých 20? To akože do všetkých bol zaľúbený? Ak nie, aj to o ňom niečo hovorí. Ak áno, tak je prinajmenšom nestály v citoch.
Ja by som chcela vedieť, čo má chalan, s ktorým chodím za sebou. Hovorí to veľa o ňom, o jeho hodnotách. Či je seriózny, ale sa chce len pobaviť. Či neskončím ako tie predomnou. Aká je pravdepodobnosť, že jeho slová, že pri mne je to úplne iné ako pri tých predošlých, sú pravdivé? Dá sa mu veriť? Naozaj sa zmenil, alebo to len skúša, prípadne sám nevie, ako to s ním a jeho citmi je?

daniellka26

ako chalan má 26 a spal so šiestimi to je veľa? Podľa mňa to vôôôbec nie je veľa na chalana, je to úplne v pohode.

kafe

nie nepriznavaj. Nechaj si to pre seba, v tomto sa uprimnost fakt nevyplaca. Odplasil by si ju.
Mne osobne je to tiez proti srsti, ak mal chlap vela zien.

karolinka122

naco si to hovorit vobec?? je to nutne, je to dolelezite pre vas vztah? ako aj vytahovanie intimnosti o byvalych partneroch? to je maximalne trapne.

matway

Nikdy, nechaj to pre seba, nikoho a hlavne žiadnu to nezaujíma, aj keď sa na to pýta...vyhýbaj sa tomu, ako čert krížu a máš zaručený dokonalý vzťah...Inak chváliť sa týmto je úbohé a slabomyseľné, no byť tajnostkár má čo do seba, či z jednej, či z druhej strany...