Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemôžem zabudnúť

Príspevok v téme: Nemôžem zabudnúť
smutnaM

ahojte.. prosím poradte mi. mala som vzťah, bol pekný, ale už je skoro rok ako sa skončil. na začiatku som sa veľmi trápila, aj som schudla, nedokázala som myslieť na nič iné, spávať som nemohla, ale asi po troch mesiacoch sa to trošku zlepšilo a neskôr bolo už dobre a to som si myslela že už som ok. a myslela som si to aj donedávna ale vidím sama že nie. minule som kvôli nemu znovu po dlhých mesiacoch plakala. občas sa stretávame pretože nebývame ďaleko od seba a už to so mnou nerobí to čo pred tým.. že keď som ho videla tak som sa cela roztriasla a mala som motýle v bruchu, lebo som bola celá dotešená že som ho stretla.. teraz to beriem už normálne, ale asi to je len na prvý pohľad.. aj sa mi o ňom občas sníva .. no neviem čo je to so mnou.. stále ako keby som na neho žiarlila, sa mi zdá že asi má niečo rozrobené s jednou mojou známou a ak to tak naozaj bude tak ja neviem či to prežijem.. som z toho na nervy.. kedy sa už konečne zbavím tohto pocitu?? čo mi stále je??? už nechcem na neho myslieť, nech má s kým chce, čo chce.. ale ja to už riešiť nechcem.. tak prečo to mám stále v hlave??

Nina.

Sny o bývalom priateľovi znamenajú z psychologického hľadiska, že človek sa pomaly vyrovnáva s rozchodom a že už to bude lepšie, skús ešte vytrvať a počkať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.