Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikovaná story

Príspevok v téme: Komplikovaná story
hrncek

Ahojte. Chcela by som poprosiť o nejaké názory ohľadom chalana. Neviem, čo si mám o tom myslieť, som zmätená. Ide o to, že asi pred rokom som sa nasťahovala do iného mesta a spoznala som sa s novými ľuďmi a odvtedy sme všetci veľmi dobrí kamaráti. V skupinke sú dvaja chalani a jeden z nich ma mal celý čas rád, ale ja som sa na to necítila až asi pred mesiacom sme sa nejak dali dokopy. Problém je v tom, že v jeden večer ma nahneval a k tomu som mala ešte iné problémy. Vtedy mi chlapec2 bol veľkou oporou a skoro sme sa pobozkali. A na to som šla na pár dní preč, ale odtvedy si s chalpec2 píšem každý deň, vždy ma rozveselil aj cez správy. Pár dní dozadu som sa rozišla s chlapcom1, vzhľadom na to, že to nefungovalo a nechcela som mu ubližovať.
Odvtedy vídavam chlapca2 každý deň, pomáha mi cítiť sa lepšie. V noci rozchodu bol so mnou a skúsil ma pobozkať, a aj napriek tomu, že som chcela, vzhľadom na situáciu som sa na to necítila.
Stále tvrdí, že mu je so mnou príjemne a že keď je so mnou tak je to romantické, zveril sa mi s mnohými vecami, avšak teraz mi povedal, že je chorý a možno mi raz povie, čo mu je, ale že teraz o tom nikto nevie. Tvrdí, že mi nechce ublížiť, vraj preto posledne keď sa k niečom schyľovalo radšej odišiel.
Už som oľutovala, že som ho vtedy nenechala pobozkať ma, pretože to hrozne chcem, ale neviem ako to mám spraviť ja. A vlastne neviem, čo to celé znamená, trochu som teraz zmätená, že čo on vlastne chce, aj keď sa priznal, že so mnou trávi čas rád.

Nina.

Tak sa ho na rovinu spýtaj, či ťa má rád ako kamarátku, alebo viac. Vyzerá, že ťa totiž má naozaj rád, za opýtanie nič nedáš a ak budeš vedieť ako na tom si, ak ti povie, že je zamilovaný, alebo že ťa má veľmi rád aj viac ako kamarátku, tak ten bozk môžeš iniciovať kľudne aj ty sama. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplikovaná story - Fórum - ZDRAVIE.sk