Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam to komu vyklopit..

Príspevok v téme: Nemam to komu vyklopit..
Aqua321

Ahojte
Nemam komu toto rozpravat kedze pred rodinou mi je to velmi neprijmne a kamaratky tym zatazovat nechcem ,tak si to prosim aspon precitajte..
Mam dlhsie problemy so srdcom.ako mala som bola na kardiologii na ekg aj na sono.vsetko bolo ok len som mala selest.ale ako som rastla zacala som pocitovat rychly tep ci uz v klude alebo pri namahe.mam hodinky ktore meraju tep tak ich zvyknem zapnut vecer len tak ked som sama v mojom byte.lahnem si,par minut zlhboka dycham,hlavu mam na vankusi,vypnem vsetko co vydava zvuk,zastrem rolety,skusam sa upokojit a relaxovat...sledujem tie hodinky a tep je po 15minutach v takomto stave stale nad 115...ked takto lezim,a oddychujem tak je to aj citit ze sa vas nieco "chveje".obcas ma zvykne pichat v srdci ale castejsie pocitujem tlak na lavej strane hrudnika alebo skor este tupu bolest priamo na srdci..som mlada ,mam 18 rokov,zijem a stravujem sa zdravo...pri poslednom ekg( pol roka dozadu) mi ukazovalo praveze pomaly tep,len 39 a moje srdiecko bilo velmi nepravidelne,za minutu vynechalo aj 8 stahov a na to sa rozbusilo velmi rychlo a do 5 sekud zas spomalilo aj pod 40,doktor pocul aj velmi vyrazny selest...tabletky som odmietla..raz za mesiac chodim na 24hod ekg..bojim sa o seba,ved som mlada a mam vazne chore srdce..

ramadana

tak mala by to vediet aspon najblizsia rodina, nemyslis?? naco to tajis, co ked sa ti nieco stane,a oni nebudu vediet co je s tebou a vdaka tomu nezareaguju spravne, budu hladat co ti je..ide o sekundy! A ked treba brat lieky tak ich ber, ci chces radsej umriet?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam to komu vyklopit.. - Fórum - ZDRAVIE.sk