Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit??

Príspevok v téme: co mam robit??
scream

viem ze vo vztahu je najdolezitejsia dovera, ale...moj chalan je fesak, baby sa nanho lepia a cez leto odchadza na dva tyzdne s chalanmi na chatu-panska jazda. sice ma tam volal,ale ja nemozem ist s nim. velmi ho lubim, ale toto ma naozaj dost stve, kym si on bude uzivat s iymi kockami na kupalisku, ja budm sediet doma... casto to tak byva, ze on ide v piatok-sobotu von a mna ani nezavola a ja sa sama doma nudim..

robkosala

ja som bol podobny a ked som raz podviedol, uz som tu babu nemiloval, mal som ju na haku, pretoze uz by som sa na nu nemohol pozerat z dlhodobeho hladiska 100%ne, a na svete je vela bab, aj ked som podla seba neni bohvieaky, ale baby na mna dost letia a potom ma velmi chcu,cim sa nechvalim, ale nasiel som si inu radsej, a teraz mam jednu, ktoru nadovsetko milujem. moja rada znie, nechaj ho nevazi si ta.....robo sala

agina

Ak ho budes stale podozrievat a vypytovat sa ho na ine, tak si bud ista, ze to stopercentne spravi.Inak zrejme je to este mlady nevybureny chalan, co nevie, co chce.Bohuzial ty mas jasno.

tish

no ale ved ked vies kam ide na chatu a ked ta volal, tak mu urob prepadovku napr...ale len v pripade, ze si schopna pripadne potvrdenia podozreni zniest. inak ti neviem poradit. a mozno ma ani nepocuvaj, mozno je to kravina. ale ja by som to skusila takto. ak chyba vo vztahu dovera, tak je to o nicom... moj nazor.
inak fakt skus sa nejako zamestnat, zorganizuj damsku jazdu, nieco co ta rozptyli
neviem aky je vas vztah a ako dlho ste uz spolu ale neveru by som asi nedokazala prehryzt a uprimne obdivujem ludi ktori sa s tym dokazali vyrovnat a odpustit...

ethel

pusinkovanie je nevinné? prepáč,ale keď si to už raz odpustila a ostali ste spolu,tak si je istý,že mu to zase odpustíš...a prejdu roky a ty budeš len odpúšťať a chradnúť....a on bude kvitnúť....Ja by som to ukončila....alebo ešte nie,ale prišla by som ho tam pozrieť nečakane.Možno je to svinstvo,ale ak nemá čo skrývať a volal ťa,tak v tom nevidím problém...

scream

ja som to dokazala...raz. ale ked to spravi opat.. vtedy to bolo len take nevinne "pusinkovanie", dalo sa to odpustit..

kosa

zivot je zmena na lepsie.
najdi si partnera s kotrym sa nebudes nudit.
ak treba tak hoci aj TRAMTARAK-a z Tramtarije.
ty mas z niekym zit spolu zdielat problemy radosti zo zivota, a spolu starnut.
najst toho praveho je niekedy nelahke ale co vlasne ocakavame od partnera?
modre oci? modre zneba?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robit?? - Fórum - ZDRAVIE.sk