co mam robit??

Príspevok v téme: co mam robit??
scream

viem ze vo vztahu je najdolezitejsia dovera, ale...moj chalan je fesak, baby sa nanho lepia a cez leto odchadza na dva tyzdne s chalanmi na chatu-panska jazda. sice ma tam volal,ale ja nemozem ist s nim. velmi ho lubim, ale toto ma naozaj dost stve, kym si on bude uzivat s iymi kockami na kupalisku, ja budm sediet doma... casto to tak byva, ze on ide v piatok-sobotu von a mna ani nezavola a ja sa sama doma nudim..

scream

ano, stretla som sa s tou zenou. a odvtedy mam take lepy...mozno mi to robil uz predtym a mozno to robi stale. som na pochybach, sice ho milujem a jeho prejavy lasky ku mne su podla mna prave, ale uz som sa raz presvedcila, aky vie byt z neho dobry herec....

panika

je to tazke, ale skus na to nemysliet..vymysli si na ten cas program s kamoskami, aby si sa tym nezamestnavala...juj -o takych teoriach viem svoje..su hnusne a cloveku nedaju dychat. Skus na to nemysliet - naozaj

scream

no ale problem je v tom ze uz sa to raz stalo, zistila som, ze ma podvedol... teraz si vytvaram v hlave vselijake teorie....

ethel

to máš síce pravdu,ale mne pomaha:čo oko nevidí,to srdce nebolí.A ak ťa má podviesť urobí to aj v krčme alebo na ulici alebo vo výťahu...tak sa netráp,nezabrániš tomu,sám musí vedieť čo urobiť a čo neurobiť....neubližuj si trápením a strachom...

scream

:((( my uz sme spolu dost dlho, ale stale mu uplne na 100% nedoverujem. on sa totizto este dost "nevyburil". mam z tejto stanovacky velmi blby pocit a viem, ze tomu nemozem zabranit, nemam pravo mu rozkazovat a v kuse sa mu lepit na zadok...