Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je fajcenie naozaj skodlive?

Príspevok v téme: Je fajcenie naozaj skodlive?
tabak

Pocul som dnes v radiu ze tabak predlzuje zivot a je obnovuje bunky. Aj v telke ked davaju o ludoch ktori sa doziju vysokeho veku 100 a viac rokov tak kazdy jeden tvrdi ze fajci a niektori dokonca aj piju tvrde. Tak preco nam potom lekari tvrdia ze fajcenie a alkohol skodi ked tym ludom dopomohol sa doziv v podstate v zdravi vysokeho veku? Aj ja co vidim ze fajcim alebo ti co fajcia okolo mna sme menej chorlavi v zime ako ti co nefajcia. Poznam jednu co sa zdravo stravuje, nepije, nefajci a predsa je chora od jesene do jari. A dalsiu co zomrela na rakovinu pluc a pritom nefajcila vobec. Moj dedo fajci ako turek a uz ma 97 rokov. Ako je to teda s fajcenim cigariet ci cigar?

Slobodna

Ono je dosť veľký rozdiel v tom, ak fajčíš čistý tabak alebo cigarety, v ktorých je plno sajrajtu. čo je zdravšie je pomerne logické, najmä ak si porovnáš, že v minulosti sa fajčil výhradne čistý tabak a dnes cigarety. Tabakový priemysel a lekársky priemysel idú ruka v ruka. Jeden vyrába choroby aby tí ostatní mali čo liečiť. Stačí ak ľudia prestanú byť slepí a začnú trošku rozmýšľať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je fajcenie naozaj skodlive? - Fórum - ZDRAVIE.sk