Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S priateľom sa stále hádame

Príspevok v téme: S priateľom sa stále hádame
Monika1528

Dobrý deň, mám taký problém, s priateľom sa stále hádame neviem čo to je normálne vo vzťahu alebo ni. Ja som urážlivá ale on moc žialivý..Stále sa hnevá keď som na fcb, nemôžem si písať kamarátmi (chalanmi) akože nepovedal mi to , len to naznačuje.. Ani spolužiakmi..
Nechodím von na dikotéky, proste nikde iba doma.. Cez tieto celé prázdniny som iba doma ale u neho..Robí každý deň od rana do 4 večera.. :( niesom sním skoro vôbec, a keď chcem niekam ísť nechce sa mu/nemá čas/peniaze.. Vždy sa niečo nájde.. Neviem, je to normálne ?..Či to je na rozchod ? len sa to bojíme urobiť obaja lebo sme už na seba navyknutí ?... Ďakujem :( prosím každého názor..(Sme spolu 2roky)

Sejla

súhlas s DontWorry, on ťa nemá čo obmedzovať a ty sa nemáš čo urážať. Radšej mu povedz na rovinu, čo ti vadí a riešte to ako dospelí ľudia.

Verrum

Stale neviem či ste manželia alebo nie.. No podla mna na diskoteky by som taktiež nedovolila, jedine spolu.. A to ze nema cas .. Ved sa dohodnite napr. Zajtra vecer pri telke... A to ze ti nieco zakazuje? Ved mu povec (pmVzntztAtpvZndsVcnztAsjn)

DontWorry

Normalna nie je ta jeho ziarlivost - nerozumiem celkovo parom, ktore sa navzajom obmedzuju a toto nesmies tam nepojdes a len doma na zadku budes sediet a priam si od partnera pytat povolenie. To nie je laska to su len majetnicke sklony. Samozrejme, vsetko ma svoje hranice, ale preco ani na diskoteku by si raz za cas ist nemohla? Ja takych chlapov nepochopim a ani zeny. So svojou povahou by som sa asi najprv zacala smiat a po chvili by posiel dotycny k vode...obycajne obmedzovanie ludskej slobody

Ty s urazlivostou to tiez daleko nedotiahnes. Ziadneho chlapa nebavi sa pozerat a utesovat vecne zdutu partnerku. Trochu nadhladu a ako moja mama hovori - ak ma zena zmysel pre humor tak je to jedno velke pozitivne plus pre vztah - to plati aj pre chlapov

Do 16:00 vecera? To nie je este vecer ale este celkom schopny cas..niektori ludia robia do siestej-siedmej...alebo nocne. Ak sa vyhovara tak je egoista a mysli na svoje potreby. Ako to ze nema peniaze ked robi?

Si odpovedz na tieto vsetky otazky. Vo vztahu sa ma mysliet aj na toho druheho. Ak niekoho lubim tak prekonam aj lenivost a hoci sa pojdem s osobou len prejst ak uz financie nie su.

A potom uvaz co je spravne urobitd

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.