Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vekový rozdiel

Dennis

kajcaaaas - dospievanie dievčat a chlapcov po mentálnej stránke je vec veľmi indiviuálna, to, že dievčatá dospievajú skôr je myslené po fyzickej stránke, nie mentálnej. Ale ak si rozumieš s partnerom, tak je to ok. Tiež som mal partnerku, čo bola odo mňa mladšia o 8 rokov a bolo to v pohode (ako mnohí známi a priatelia vraveli, niekde v strede sme sa vraj našli), ale zatiaľ čo ona bola študentkou vysokej školy a túžila sa len zabávať s priateľmi, ja som už mal toto dávno za sebou a túžil som skôr po rodine a na tomto vlastne aj vzťah padol... A naopak som mal vzťah (síce trval len krátko) so staršou, než som ja a aj ona bola jednoducho nevybúrená (v tom čase mala 35 a síce tvrdila, že túži po rodine a deťoch, ale aj tak trávila voľný čas po krčmách s dvadsiatníkmi, lebo podľa jej slov sa v ich spoločnosti necíti byť stará)...

kajcaaaas

Ja mam 16 a pol a priatel 23 uplne normalka...ti chalani aj tak dospievaju neskor ako baby takze to vobec nevnimam ....sme na rovnakej mentalnej urovni ...:) v pohode to mas neboj

DontWorry

Paaaneboze...otazka znela jasne - odpovedala som. Ale tu sa treba chytat asi uplne nepodstatneho faktu, ze som sa netrafila ci to je o tebe alebo o dakom inom.

Co ma chytas za slovicka? Otazka - odpoved - nestaci? Pardon za omyl

Lexi87

dobre takže nabudúce sa mám vyjadriť nejak tak že "ako beriete keď má dievča 15 a chodí s 21ročným ale nie je to môj prípad?" :D nenapadlo ti že sa to môžem pýtať na základe vzťahu niekoho známeho? -.-

DontWorry

Pytas sa to ty? Predpokladam, ze je to o tebe. Nemôzem predsa tusit, ze to je o inej osobe

Nabuduce sa potom lepsie vyjadri

DontWorry

Uprimne a osobne? Neuraz sa

Ale je to hovadina. Ten rozdiel je tam viditelny a mentalna zrelost je u kazdeho na uplne inej urovni. Keby on mal 31 a ty 25 tak je to oukej. On o par rokov zacne tuzit po rodine a ty este budes mlada studentka ktora si bude chciet uzivat zivot. Neviem si to celkom dobre predstavit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vekový rozdiel - Fórum - ZDRAVIE.sk