Zvysene leukocyty

Príspevok v téme: Zvysene leukocyty
lusy24

Ahojte. Doktor mi zistil zvysene mnozstvo leukocytov v moci. Norma je vraj do 15, no ja mam viac ako 600. Mal niekto s niecim take skusenosti, zabrali vam antibiotika? Pretoze mam obavy z tej hodnoty, ktora sa mi zda az prilis vysoka, kedze na internete vacsinou citam vystrasene reakcie ludi uz len pri hodnotach do 50. A k tomu je mi sem tam nevolno (tocenie hlavy, pocity na zvracanie) moze to byt sposobene prave tym?
ďakujem za odpovede.

ddana

Dievčence, to čo rozoberáte je nonsens, neviete aké typy leukocytov riešite to poprvé a po druhé, riešte to so svojim lekárom, nie cez laické fórum.

RNG

Leukocytov je hromada a pokial nevies, o ktore sa jedna nemozes mat ani len podozrenie, o ake mikroby sa jedna.
en.wikipedia.org
ATB su ucinne len na niektore bakterie, ale nie na ine bakterie ani ine dalsie mikroby, vcitane virusov .

ziza

Moja dcéra (17)mala leukocyty až cez 3500 a to sa aj lekárka čudovala ze to cez víkend zvládla.Nevedeli sme čojej je ale bolo jej veveľmi na vracanie,teploty 40 a bolesti mala veľmi veľké.Po 1 dni antibiotík sa jej znížili na. 1764 čo je aj tak veľmi veľa.