Hemoroidy?

Príspevok v téme: Hemoroidy?
ll1980

Dobrý den,

prosím Vás...cca pred mesiacom sa mi na konečníku objavila hrčka / žiadne krvácanie a ani bolesť pri potrebe /, len som ju cítila. Natierala som ju pár dní krémom na hemoroidy a vstrebala sa.
Od včera mám novú hrčku trochu na inom mieste a tá je dosť bolestivá a aj svrbí / tak isto bez krvácania a problémov pri potrebe /.
Môžu to byť hemoroidy?
Veľmi veľa sedím v robote, v aute a mám pocit, že tak mi to vzniklo / bolieval ma zadok zo sedenia odjakživa /...okrem toho som schudla 20 kg za 3 mesiace / riadnym cvičením a úpravou stravy /.
Poprosím o info čo to môže byť, dakujem.

IVO !!

Pána beka veď hemoroidy sú hlavne zo sedenia veď ich aj Cinkota dostal .) ja mam tiež ten problém, lekárnička mi dala na výber lacnú variantu a drahšiu variantu prvý krát som vybral drahšiu a hneď po stolici som si to dal, inak mám vždy krv na toaletnom už asi rok a pol, teraz som sa to rozhodol riešiť bral som to týždeň a stále ale teraz sranda nič )) neni možné vola sa to fine6 a zatial prekvapivá spokojnosť

lindikol

Najlepšie je ísť rovno za lekárom a nečakať, pravdepodobne ide o vonkajšie hemoroidy, ale treba s tým zájsť a nerobiť si radšej sama diagnózy, človek nikdy nevie :) ak ide o hemoroidy, ktoré sa vracajú skús hemostop tobolky aby si doliečila a odstránila ten vnútorný problém

To bude

To bude najskôr hemoroid, keď toľko sedíš sa ani nečudujem kúp si podsedak uvoľnis tlak na konečníka a problém časom vyriešiš napr. www.hemoroidy-hemeroidy.sk