Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co sa mi stalo?

Príspevok v téme: Co sa mi stalo?
mackoo

Dobry vecer.
Hladam niekoho, kto by mi poradil ako dalej. Prestal ma bavit zivot z minuty na minutu. Mam tazivy a zly pocit uz dlhy cas, uplne iny ako bezne depky, neviem si s nim poradit.
Mam iba 18 rokov, nechcem s nim uz viac zit. Zivot mam kratky a desi ma vsetko to, co mam este pred sebou. V detstve sme mali problemy v rodine, postupne prisli dalsie, ktore som uz musela sama riesit od 15. Dovtedy mi to nevadilo, ale bojim sa, ze cely zivot budem musiet riesit iba taketo tarchy. Spravila som jednu zlu vec a to bola ta, ze som sa pustila do riesenia problemov neprirodzenych mojmu veku a spravilo to zo mna citovu trosku. Mam pocit ze som si kvoli nim cely zivot uz prezila a nemam chut zazit nieco nove a pekne. Problem je ten, ze ludia s depresiou hladaju to, co ich robi stastnych, na co by sa mali tesit, ale mna ani tie veci netesia, skor ma desia, citim sa ako dochodca unaveny zivotom, pritom ho mam cely pred sebou.
Mozno je cas uplne zmenit zivot. Ale to by znamenalo zmenit vsetko, a ja ani neviem poriadne co. Psychologicka mi robi uz asi tretie testy, nic so mnou neriesi, teda usudila, ze mam nabeh na nervozitu a uzkostne stavy chodim tam uz 4 mesiace a zatial mi to nic nepomohlo. Neviem ako si mam pomoct sama.

mackoo

tak som stastny clovek, ktory nikdy nezazil depresiu a riadne som to prestrelila ze som si dovolila toto povedat...opravujem sa, uznavam MAS PRAVDU...ani neviem ako som mohla nieco taketo napisat, za to si nezasluzim ani poradit ale hned vyhubovat ...

laura321

ja len neviem, odkial beries nazor, ze ze ludia s depresiou hladaju to, co ich robi stastnych, na co by sa mali tesit...Ludia s depresiou prezivaju zo dna na den a v tazkom stupni nedokazu ani vstat a ist sa napit, nieto robit, co ich bavi , tesi...to si riadne prestrelila....

zewa

4 mesiace su kratko. Daj tomu cas a doveruj jej. Riesis to. Ak by si stale citila slaby alebo ziadny posun, porozpravaj sa s nou o tom. Pripadne ju zmen. Nevzdavaj to. Ludia chodia na terapiu roky. Neda sa zmenit vsetko po par sedeniach. A co rodina? Vedia o tom? Pomahaju ti?
Skus sa so psychologickou porozpravat aj o pripadnej podpore liekmi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co sa mi stalo? - Fórum - ZDRAVIE.sk