Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadávanie - krčná chrbtica (?)

Príspevok v téme: Odpadávanie - krčná chrbtica (?)
Dendo121

Dobrý deň, trápi ma menší-väčší problém, a to taký, že pred 4mi dňami som z ničoho nič začal strácať vedomie po miernom tlaku na hrudi až po mňa nakoniec prišla sanitka, ktorá ma previezla na kardiológiu, kde mi povedali, že som zdravý. Problémy sa opakovali aj ďalšie dni, pridalo sa sťažené dýchanie, tŕpnutie ľavej polky krku a mierne aj ľavej polky tváre. Dnes aj mierna bolesť krčnej chrbtice a nejaký blbý pocit telesa v krku. Celý mesiac pred prvým problémom som strávil prevažne sedením (tak 13 hodín denne), určite nie správnym. Mám 19 rokov, som objednaný na neurológiu, ale až o dva týždne, a tak by som sa chcel informovať či to teda môže byť z krčnej chrbtice, respektíve či to môže byť vážne s možnosťou trvalých následkov, a či by som sa radšej nemal posnažiť o urýchlenie liečby.

Vopred ďakujem za odpovede.

magnetka.

Kľudne to môže byť aj od krčnej chrbtice.... skús nejaké rehabilitácie ...cvičenia na uvoľnenie svalstva, chrbtice, šije.... také naťahovacie cviky... určite poznáš.
Držím palce, snáď sa ti polepší a daj potom vedieť,ako si dopadol u neurologa.

Dendo121

Ahoj Bambi, ďakujem za reakciu. No, viac-menej je to možné. Boli to také krátkodobé stresové momenty po ktorých som sa musel pár krát vyvetrať a do 5 minút som bol v pohode. Už som ale 5 dní naspäť v normálnom režime a nepociťujem žiadne zlepšenie. Aký to má ale súvis s bolesťou krčnej chrbtice?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpadávanie - krčná chrbtica (?) - Fórum - ZDRAVIE.sk