Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť zubu

Príspevok v téme: Bolesť zubu
Dida017

Ahojte prosím už tri týždne sa trápim so zubami. Začalo to veľkými bolesťami pravej strany až k uchu, celej čelusti, pichalo ma tam, až som mala záchvat plaču. Šla som hneď zubárke poslala ma na rtg nič sa nezistilo. Žiadny zapálený nerv, ani zub múdrosti žeby tlačil na 7dmičku , nič tam nebolo. Iba mi vyvrtala starú blombu a nechala to tak. Ok týžden to bolo v pohode. A zrazu druhá strana to isté čo s pravou , 2týždne som cakala lebo mala dovolenku a pred dvoma dňami ma to strašne začalo bolesť na dotyk. Dneska som tam bola vybrala mi nervy zase ho otvorila ošetrila a mám čakať či to prejde. už neťahá tak ako ťahal ale na dotyk šialene boli . ale ak to do rana neprejde musí ísť zub von :( :( a ja mam panický strach zo zubárov, neviem akoby som prežila vytrhnutie. Či to je dobrý napad a budem mat pokoj? čo myslite prosíím poraďte mi , lebo sa zbláznim , lebo som čitala už všeličo.

barborka_maťko

Dobrý večer,

Ja by som vám určite odporučila sprej prvej pomoci od firmy LR. Je určený nielen na bolesti zubov, ale aj na mykotické problémi, spláleniny, ekzémi, či už ako výživa na vlasy :)

Blondula

mne zase zacali boliet dasna na spodnych zadnych zuboch.kupila som si aj paradontax,bolest pri cisteni po dvoch dnoch ustupila a vcera som si vsimla,ze mam akokeby rozrezane dasna a zuby mi rastu :O obidva naraz :D zubar mi tiez odporucil zadne zuby vytrhat,lebo ze neplnia funkciu,su tazko dostupne pri cisteni a ja ich mam aj nejake vykrivene....ale tiez sa bojim trhania,lebo mam vsetky zuby.neviem ake to je trhanie bez nervov,ci to boli,ale ked sa pozriem,ze tie zuby mam zdrave,tak to musi strasne boliet a krvacat :O ked uz tie zuby chybaju,tak vekom sa rozhybu a nechcem v 50tke ukazovat hrablovy usmev :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť zubu - Fórum - ZDRAVIE.sk