Zaciatok bez kondomu

Príspevok v téme: Zaciatok bez kondomu
137

Priatelke pred 1 dnom skoncila menstruacia (krvacanie lebo pojem menstruacia zahrna cely cyklus)
Chceli sme vyskusat ake to bude bez kondomu tak som prvych par sekund isiel naostro, potom som nasadil kondom a dokoncil som to s nim.
Teoreticky by sa nic nemalo stat ale to male percento nespolahlivosti zenskych procesov...male percento kvapocky lasky...desive clanky ktore som cital...
Priatelka si mysli ze sa nic nemohlo stat ze v sebe nemohla mat vajicko ale ja by som kupil aj tabletku po.
A navyse neviem co by to s nou spravilo ak by to vzala hned po menstruacii.
Prosim o nazor
Dakujem

zbludiladusa

ježiši,prosím ťa,čo riešiš akože teraz?začiato k bez kondomu a ?čo akože?ak si sa nespravil,tak čo riešiš?a kvapočky lásky neobsahuju spermie preboha!a ak áno,tak iba jedine,že by si sa už predtym bol spravil,alebo obsahujú také male množstvo,že to neoplodní ženu ani počas mega ovulácie,a nie ešte mimo ovulky,tak preboha rozumu trošku,z čoho akože by mala byť tehotná ?:D

croquin

hlavne, ze zacinas s chytrou terminologiou hned na uvod... Zena ma cyklus cca 28 dni,ktory zacina menstruaciou.V 14 den je ovulacia, folikul praske, vajicko sa vydava na cestu do vajcovodu, kde ma moznost stretnut sa so spermiou. Spermie mozu prezit v krcku maternice az do 72h. Cize sa treba chranit cca tri dni pred ovulaciou. Dalsia vec je, ze treba odsledovat, kedy ma zena ovulaciu, lebo su vynimky a niektore zeny ju nemaju na 14sty den. Ale tvoja priatelka to ma ocividne odsledovane, tak bud v klidku a nedavaj jej ziadne tabletky po. A nabuce sa radsej chran, aby si nebol taky hystericky a v panike ako dnes :D pekny den

carpe diem

no to urcite. zato ze ty si to chcel vyskusat na ostro, tak teraz aby ona kupovala tabletku po? vies ako to rozhadze cely cyklus? ach jaj, nech uz konecne nieco take vymyslia pre chlapov a nech zeru tabletky a nech si to vyzeru oni. tabletku po jedine po znasilneni, inak nie, lebo inak mas mat dost rozumu aj ona
a jasne, mala pravdepodobnost tam je, ale daka co ja viem, 0,6%? a to je vzdy, 100% istota je len nesexovat a ked uz teda chces, tak s malilinkym rizikom ratat treba vzdy. no takze neries, nestresuj, iste tehotna nie je a ked budes zakazdym takto vyvadzat (co je pre zdravie skodlive) tak sa teda radsej vzdaj experimentov a vzdy si zober cepici+nesprav sa do nej+pharmatex a mozes byt kludny. ked si chces uzit natural, tak potom proste pocitaj s rizikom, no a vyber je na tebe