Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cert co sa robi za anjelika

Drobec88

A akú máš skúsenosť? Toto si myslel o mne aj môj bývalý, že som manipulátorka. A s prepáčením prd o mne vedel. Robila som chyby ale mala som ho vždy rada a aj mám, ale on moje chyby bral vždy tak, že všetko sa deje s cieľom ublížiť jemu, ísť proti nemu. Tak som zistila, že ma absolútne nepozná, resp. ani nemá záujem veriť v niečo iné ako sú jeho čierne myšlienky.

Prezyvka55

Neviem, zatial som nestretol zenu ktora by bola vacsia manipulatorka ako ja takze s tym problem nejako nemam. A ked si odhalil nejaku ze je manipulatorka tak to bola velmi zla manipulatorka, lebo u kvalitneho manipulatora/manipulatorky nemas sancu zistit ze tvoje zmyslanie nejako pozmeni a vlastne robis vsetko tak ako chces aj ked ti niekedy moze dopomoct k tvojmu rozhodnutiu, neprides na to.

Dennis

Natrafil som na také, síce častejšie než na čestné, ale takú som odhalil veľmi skoro a tým aj razantne taký vzťah ukončil. Keď mi posledná taká povedala (pár mesiacov dozadu), že najlepšie sa klame, keď povieš len fakty, ktoré druhému neublížia, tak som sa len pousmial a so slečnou proti jej vôli rozlúčil. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cert co sa robi za anjelika - Fórum - ZDRAVIE.sk