Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je radšej s priateľmi ako so mnou

Príspevok v téme: Je radšej s priateľmi ako so mnou
maca35

Dobrý deň, chcela by som sa s vami podelíť so svojím osobným problémom. S partnerom sme spolu rok aj 3 mesiace. Na začiatku bolo všetko úžastné - každý deň sme spolu volávali písali si deň i noc. Máme vzťah na diaľku pretože ešte bývame každý u rodičov (ja mám 18 a on 19 rokov). Prekonali sme mnohé hádky. I keď to niekedy vyzeralo že sa naše cesty rozídu našli sme spôsob ako sa dať dokopy. Posledná hádka nastala keď som sa dozvedela že sa stretával za mojim chrbtom s jednou ženou. Vraj nešlo o nič len sa 2-3 krát stretli.Udobrili sme sa.Avšak odvtedy sa to začalo. Našiel si nového kamaráta a teraz s ním trávi všetok volný čas. Na mňa má čas jedine 1krát do týždňa a aj to preto lebo mu ide iba o jedno.Myslím že som dobrá partnerka.Doteraz ma ešte chalani obletujú a dávajú mi ponuky na vzťah. Len ja už si to bez neho nedokážem predstaviť. Mylsíte že mu mám povedať že chcem s ním tráviť viac času? Alebo to mám hneď ukončiť? Ďakujem za každú radu :)

maca35

zewa ďakujem za príspevok a taktiež za radu :) určite sa o tom s ním prozprávam len si musím premyslieť tie správne slová.. " Potrebujem sa aj po rokoch vztahu citit milovana, obletovana a nie sa trapit, kde moj mily je." - presne toto cítim aj ja :) presne si vystihla moje pocity :)

zewa

Zazila som nieco podobne. A ked uz raz zene napadne myslienka, ze ju ma frajer len na to jedno, vacsinou to je pravda. Keby som mala svoj rozum vtedy, hned by som sa na neho vysrala. Potrebujem sa aj po rokoch vztahu citit milovana, obletovana a nie sa trapit, kde moj mily je. Dnes by som uz nechcela chlapa, ktory by sa o mna aktivne nezaujimal. Avsak v tvojom pripade to moze byt aj taky osial z noveho kamarata. Urcite si spolu o tom pokecajte a daj mu najavo, ze ti chyba jeho zaujem ;)

maca35

Ďakujem za reakciu :) .. ja už som rozmýšlala aj nad rozchodom a najmä v posledných 2 týždňoch je veľmi intenzívna táto myšlienka avšak neustále ma zoznamuje so svojou rodinou dokonca aj tento víkend som bola na rodinnej oslave, hovorí o našej budúcnosti ako budeme mať deti a hovorí to sám od seba (ja nie som na takéto plánovanie a hlavne nie na témy o deťoch a on to dobre vie).Hovorí ako zrekonštruuje jeho dedka dom a ako sa tam nasťahujeme. No toto všetko u mňa zatieňuje to že ma zanedbáva...

Blondula

pytat by si sa mala jeho a nie nas,ci by mal travit s tebou viacej casu :D ja odpovedam,ze ano,mal by,ale podla toho co citam sa moc neviaz na neho,lebo je mlady chalan nevybureny.na tvojom mieste by som sa mu vobec neozvala a cakala by som,kedy by si spomenul.vztah na dialku,kde su hadky a uz bola nejaka "nevera" nevesti nic dobre...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je radšej s priateľmi ako so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk