Ako presvedcit babu na anal?

Chalanxxx

Neviem co robíte z toho vedu.My zaciname stale zo zadu na boku.pomaly.Treba mazat vnik musi byt pomaly a bez zastavenia najprv prvy zvierac par x tam a nazad potom ist dnu..a prwjst cez druhy zvierac....baba je lepsie ak trosku zatlaci a tym sa zlepsi penetracia....je tam tendecia stahu ...takze opatrne dnu a trosku pockat ...ked je ok.moze sa ist pomaly von ale nie uplne ...to az ked sa uvolnia svaly a uz to ide.Hned na to sa da prejst na polohu zozadu a je neuveritelen ako lahko sa da ist dnu.mam 18 cisel a az po koren v pohode.Ale dobre to je aj z predu da sa masirovat pocas toho prstami vagina a je to super.

lucker

Ja mám na to metódu. Obyčajne idem do baru a samozrejme sa trocha napijem aby opadla tréma. Potom idem k náhodne vybranému dievčaťu a normálne sa jej opýtam... : Ahoj kočka máš rada anál? :D Ne robím si piču. Raz som s dievčaťom už anál skúšal a neviem čo je na tom také special... :) netreba.

veracruz

ja mam anal rada...mam pri tom uplne iny pocit a povedala by som ze aj intenzivnejsi. zo zaciatku ale kym ten stres opadne...par bolestivych skusenosti bolo, ale musi sa na to ist pomaly a postupne. a teraz si to velmi uzivam,mozno aj preto ze mam doma skveleho milenca.

xxxy

presviedčanie trvá dlhšie .... najlepšie je si pred tým trocha vypiť a len sa penisom obtierať o pinu a okolo konečníka, poriadne namazať (mi to robíme s mojou šťavou) a skúsiť, či to dovolí. A vysvetliť jej, že takto možno skôr aj dôjde k orgazmu. Moja obľúbená poloha: on leží, a ja som rozkročená tak, že mám jeho nohu medzi svojími a obtieram sa o ňu. Pričom ho mám v zadočku. AAaa je to super. :P (Pred tým som to ani ja nemusela, ale teraz si to pýtam sama :P)

blaaazen

ahoj,
s usmevom na tvari kukam tieto prispevky. som hetero,no moja fesanda ma rada pretahuje pripinakom. Neskutocne orgazmy mam. Cez anal sa totizto drazdi prostata.A orgazmy s masazou prostaty su proste naj. Naopak, ona to nechce. Obcas to skusam prstmi namazanymi,ale nedovoli to skoro nikdy. Raz som jej ho zasunul, samozrejme po dlhej predohre a masazi konecnika,ale bolelo ju to. Tak ju nenutim. Su ale baby, ktore to maju naozaj radi. Dokazu sa pritom aj spravit.
Ked taaaak strasne chces anal,najdi si babu,co to ma rada.

lusijka

Presne tak....co z toho, ze ty si uzijes, ked ona bude len trpiet? A ktovie, mozno by sa jej to aj zapacilo, ale to by musela fakt chciet aj ona a byt maximalne zrelaxovana.

nikaaa

Nepresvedcis ju asi nijako....Mne to priatel tiez navrhoval dokonca raz mi ho tam isiel davat to mi ani nic nepovedal a boblelo to neuveritelne a to bol len na kraji ja som sa tiez normalne rozrevala no hrozne nieco cely sex tym skoncil =)cize na anal ja ani pomyslenie nemam priatel otom hovori niekedy ale ja som raz povedala ze ne a za tym si stojim nebudem to robit ani kvoli nemu.......

tima

v prvom rade baba sama musi chciet ... mna chalan na anal ani nemusel prehovarat ... chceli sme to obaja ... mal by si sa s nou porozpravat a ak ta ma naozaj rada tak to pre teba spravi pokial nema nato nejake svoje vaznejsie dovody, o ktorych by si mal vediet ... treba si vsetko povedat ... ja poznam tiez baby ktore na anal nikto nepresvedci ... mozno fakt nic z toho

lusijka

mna tiez priatel prehovoril na anal. Vobec ma to nevzrusilo. A raz ma to tak strasne zabolelo, ze som sa od tej bolesti rozplakala. Nevies si predstavit tu bolest. Proste, ak to baba nechce sama od seba, tak ani ak ju aj nakoniec presvedcis, nic z toho nebude, lebo on a nebude zrelaxovana a tym padom stiahnuta a bude ju to len velmi boliet, nic viac. Ja len vtedy, ked som to sama chcela, som si to dokaza ako tak uzit. Ale ked mam pravdu povedat, nevzrusuje ma to, moj priatel to vie a preto to po mne uz neziada. A ak sa ma opyta ci moze a ja mu poviem, ze sa na to akurat necitim, tak na to nenalieha. Takze tak.