Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenavidím sa preto, čo som

Príspevok v téme: Nenavidím sa preto, čo som
Jetozbytočne

Milí muži, nasledujúce riadky budú nevhodné pre Vás, môžu sa v nich ukrývať urážky alebo škaredé pomenovania a navyše pohľad nízko sebavedomého človeka. Preto dopredu upozorňujem, že Vás nechcem nijako zraniť, vyvyšovať sa, ani ublížiť, mám vás rada :)
Ale nejakým spôsobom nedokážem mať s vami vzťah. Je pravda, že tie najlepšie mužské vzory sa mi v živote vyhýbali, nehovorím o partneroch, ale celkovo rodina, priatelia, blízky.

Preto si myslím, že práve to bude ten dôvod. Ako som šla do puberty, dnes mám 18 rokov, všetko bolo v poriadku, ale v 15 tich mi niečo v hlave preskočilo a ja sa neznášam. Vadí mi že som považovaná za ženu, proste mi to vadí, ako žijúca a cítiaca bytosť, neviem sa s tým zmieriť. Aj keby som veľmi chcela. Viem,že na svete je veľa neprávnosti a tak, ale ak je niečo sexuálneho charakteru, tak je to pre mňa to najhoršie, ide najviac o ľudskú dôstojnosť, a ja som už v takom štádiu, že nemám sebavedomie. Viem, že to tak nie je, ale strašne si vadím, keď sa pozriem na moje telo cítim sa ako sexuálny otrok. Prečo vlastne? Lebo tu vždy budú ľudia, muži, ktorí ma tak budú brať. Tým, že mám 18 som ešte dieťa, ďalej som žena, takže ma nik neberie vážne, som už radšej ticho, nejdem sa radšej rozprávať o plnohodnotných veciach, lebo jaj som tá posledná, kto by si moju osobu s nimi spojil..

O chvíľu to už nevdrží ani môj žalúdok a začnem s toho normalne fyzicky vracat

Sejla

súhlasím s Ninou, aj keď nič nie je také jednostranné... na všetko sa dá pozrieť aj z iných uhlov. Musíš si vytvoriť rezistenciu na blbcov a nezakladaj si na tom, čo si kto myslí, tvoja sebaúcta má prameniť z tvojho vnútra, z tvojho vlastného presvedčenia

Nina.

Čoraz viac mladých žien má podobné pocity a úprimne sa tomu vôbec nedivím. Je to tou presexualizovanou spoločnosťou a tým ako sa chlapi k nám ženám správajú. Väčšina chlapov berie ženu ako sexuálny objekt, hračku, úcta k ženám sa vytráca. Je to zvrátené a choré, vôbec sa ti nedivím, je mnoho mladých žien, ktoré sú z chlapov znechutené, lebo chlapi sa o to sami pričiňujú. Ostáva len byť opatrná a aj dosť vyberavá a dúfať, že raz stretneš aj normálneho chlapa, ktorý sa nedáva strhnúť touto spoločnosťou a nevníma ženu len ako sexuálnu hračku s ktorou sa chvíľu pohrá kým ho neomrzí.

janeeyre

ahoj, niečo mi to pripomína z mojej minulosti, aj keď ja som sa preto neneznášala a určite by som preto nezvracala.

Tiež som sa bránila predstave, že by ma niekto bral ako sexuálny objekt. Neviem, ako by som vtedy zareagovala, keby mi nejaký chlapec či muž povedal, že ho sexuálne vzrušujem, asi by som sa urazila (no nikto mi to nepovedal našťastie). Bola som dosť utiahnutá a nedovolila by som, aby ma nejaký chalan obchytával. Tiež som chcela ostať dievčaťom a nie ženou. Chcela som, aby sa všetci na mňa pozerali ako na duchovnú bytosť, nie telesnú, nie sexuálnu. Ale nemala som taký zlý vzťah k svojmu telu ako ty. Chcela som vyzerať v oblečení pekne, ale nie vyzývavo, ako dievčatko, nie žena. Bola som odchovaná na romantických filmoch a knihách a všetko u mňa končilo snúbeneckou čistou láskou, ďalej som radšej nerozmýšľala a nepripúšťala.

Nebolo to správne a cítila som, že niečo nie je v poriadku. Neskôr som stretla niekoho, kto mi povedal, že ho neskutočne sexuálne priťahujem a neurazila som sa. Bolo to v čase, keď som pochopila, že nemôžem ovplyvniť to, čo si myslia iní ľudia o mne. Zbytočne by som sa nad tým trápila a zožierala. A zároveň som prijala to, že nič nespravím s tým, že som človek, žena a že ma nejaký muž môže vnímať ako sexuálny objekt. Nech si myslí čo chce, som to ja, kto určuje, čo si bude môcť ku mne dovoliť a čo nie.

Prečo sa cítiš ako sexuálny otrok? Predpokladám, že s nikým nechodíš, nikto ťa sexuálne neobťažuje, neriešiš žiadne vzťahy s chalanmi. Prečo teda otrok a ešte sexuálny.

Dennis

Ak som to správne pochopil, tak cieľom bolo ani nie tak rozoberať určitý problém, ako sa skôr vykričať. Môže byť. Skús si písať blog a svoje duševné pochody rozpisovať tam, celkom to pomáha. Neber to ako urážku, alebo ako poníženie, skôr naopak, je to veľmi nápomocné a pisateľ sa častokrát pri písaní objaví a pochopí svoju existenciu. Robím to aj ja. Na začiatok môžeš použiť službu www.blogger.com, ktorá patrí pod Google.

A aby som ešte nejak zareagoval na to, čo si písala, tak musím poznamenať jedno: áno, máš pravdu, mienka o tvojej osobe je nízka, keď to kleslo do roviny, že sa sama považuješ skôr za prostriedok k ukojeniu sexuálnych chutí, ale čo takto to zmeniť? Skús sa zamerať čisto na seba, máš fajn vek na to, budúcnosť pred sebou a dosť času na to, aby si si ešte dobre užila predtým, než sa preklopíš do polohy človeka, ktorý sa vybláznil do sýta a plánuje byť dospelákom (cca. 25 až 32 rokov).

Snáď som správne pochopil tvoje myšlienkové pochody a ešte raz neuraz sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.