Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strava v prvých dňoch so strojčekom

20jana67

a ja som papala chlebíky, normálne si daj na tanier chlebíky ( bez korky ), vedla si nalož syr, šunku, salámu, zeleninu atd, sice som jedla aj hodinu ale najedla som sa. :)

20jana67

Ahoj, ja ho mam štyri mesiace a po troch dňoch mi ta bolesť prešla a budeš papať už všetko potom, neboj:)) Tak ja som bola na brumíkoch, mixovanej zelenine, ovocí a po týždni aj rezne, môžeš jesťvšetko aj ked to bolí, zubkysi musia zvyknuť, ak sa tomu budes vyhybat ani to nie je dobre. treba po kuskoch papat a pomaly.uvidis ja som po troch tyzdnoch ani nevedela ze mam strojček :))a hlavne sa neboj cistit si tie zubky, ja som sa veeelmi bala pritlacit s kefkou a to bola chyba, pani doktorka mi vynadala:)) ak by ta boleli dasna natri si ich nejakym kremom alebo super je ak kamistad gel.

odpovedam

tak skus kremove polievky, jogurty, makky tvaroh, zakysane vyrobky, pripadne vajicka... prve dni su strasne, ale potom to pojde ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.