Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nekontrolované myšlienky

Príspevok v téme: Nekontrolované myšlienky
Nick12345

Zdravím,
Mám 15 rokov a narazil som na webe na vašu web stránku ,kedže ma trápi jedna vec alebo resp. problém . Občas ako keby počujem v hlave ,že mi niekto hovorí niečo vždy je to keď nadniečim rozmýšľam väčšinou keď riešim nejaký problém ale niekedy ale vážne zriedka pri rozhovore s niekym, ale všetko sa to deje naozaj zriedka , a nieje to ako nejaký hlas že niekoho počujem ale skôr ako moje myšlienky ,ktoré mi "vbehnú" do tých myšlienok ,neviem ako to nazvat´,najlepšie povedané asi tak že mi vbehnú do tých kontrolovaných, a tie myšlienky sú toho štýlu napriklad že urobim niekomu niečo zlé a potom príde problém tá myšlienka mi povie napr že ospravedlň sa jej ,a podobne. zriedka napr ako keby to je otazka na ktoru musim v duchu odpovedať lebo sa mi to v myslienkach vyhraza. Myslíte že to je nejaká psychická porucha alebo si to len namýšlam ? A čital som niečo o nejakom psychickom počutí a dosť to sedí nieje to psychická porucha ale niečo čo má každý niečo ako napr intuícia a celkom to sedí lebo niekedy tie myšlienky su ako monológ. inak pre info moja matka ani otec nemajú ani nemali v minulosti psychicke problémy a to isté o starých rodičoch a ešte že tieto veci sa mi nedejú odjakživa a Ďakujem :-)

_meno

Ahoj Nick

Je to svedomie, ktore vracia dusu naspat k spokojnemu zitiu (sprav zle-citis vinu, prejes sa-citis vinu, naschval nepomozes-citis vinu). Je to obranny mechanizmus duse. Pochadza to od nasho pana Boha.

Nevyzera zeby si bol clovek zly, takze este to mozu byt navyky mozgu: ak v okoli vidis ludi co sa vyhrazaju, tvoj mozog kopiruje tento navyk a vyhraza sa (napr. aj tebe). Pri takej myslienke sa zastav a povedz si "ja chcem robit dobre". Popripade mozes v minulosti porozmyslat, z kade mas tento navyk (pises ze od 15tich, takze sa lahsie rozpamatas).

Vela stastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nekontrolované myšlienky - Fórum - ZDRAVIE.sk