Rok po rozchode, stále ju ľúbim...

Príspevok v téme: Rok po rozchode, stále ju ľúbim...
ToŠo

Mám 16 rokov a už som skúsil asi všetko, tak to skúsim ešte tu, kedže si často čítam problémy druhých :) všetko to začalo v lete pred 2 rokmi, bola to moja prvá skutočná láska... už len začiatok nášho vzťahu bol divný, boli sme prvý krát von, bolo to trápne a tiché a už viac so mnou von ísť nechcela, prosil som sa jej asi 3 mesiace a nič, tak som prestal, prerušil som kontakt a sama sa ozvala že chce ísť von na jej narodky a vtedy som si uvedomil, že ma asi chce... bol to najkrajší deň v živote boli sme sami večer na lúke, objímali sme sa, rozprávali a proste teraz mi je ťažko keď si na to spomeniem, potom asi o nejaký týždeň padla aj prvá pusa a potom to už bol krásny vzťah... sex nebol, ani som ho od nej nežiadal, aby si nemyslela že som s ňou pre to a som tomu aj rád, keď vidím ostatné vzťahy... všetko klapalo, ľúbili sme sa, kým som to nezačal komplikovať svojou žiarlivosťou, ktorá bola totálne brutálna... zakazoval som jej chodiť von s chlapcami, lajkovať fotky, písať si si s nimi, potom časom aj keď som ju videl so spolužiakom v škole, kedže sme mali vedľa seba triedy, tak som žiarlil a na par hodín sme sa rozišli, no vždy sme sa dali do kopy a boli spolu... takto to dookola trvalo 10 mesiacov, až kým neprišiel skutočný koniec kvôli úplnej blbosti, samozrejme z mojej strany... nechcela už ísť ani von, začala chlapcom lajkovať fotky na FB, písať si s nimi a tak som si ju radšej blokol, nechcel som vidieť ako žije, mám ju bloknutú doteraz, lebo by som to asi neprežil... po rozchode mi napísala aj smsky k narodkám a podobne, no nikdy nič o tom že ma chce s5 alebo niečo podobné... keď už som bol konečne zmierený, že už nie je moja a celkom v pohode som to bral, našiel som si aj druhé dievča, tak sa mi na Vianoce ozvala, že ma ľúbi a chce s5, chce zažiť všetko ešte raz atď. ozvala sa po polroku od rozchodu, no ale ja debil som radšej bol s tým dievčaťom čo som si našiel... s ktorým som sa asi po 2 mesiacoch rozišiel a ozval sa mojej starej bývalej, ktorú doteraz ľúbim, no tá už von ísť nechcela, počul som že mala niečo s pár chlapcami a to si už neviem predstaviť, že by som s ňou bol, nechcem ju už, keď ju mal niekto iný, viem som debil... bývame od seba nejakých 500 metrov a vidíme sa raz za mesiac priemerne aj to je nepríjemné stretnutie, snažím sa jej vyhýbať, preto nechodím ani von... teraz ide na strednú a budeme sa vidieť každý deň v buse, takže toho sa najviac bojím, ako to znesiem, lebo som už strašne zničený z toho.... ale proste chcem na ňu len zabudnúť, aj keď je prvé na čo myslím keď vstanem a posledné, keď idem spať... zaujímajú ma vaše príbehy, ako ste sa z toho dostali vy, poprípade niekto, koho poznáte, budem vďačný za každú jednu odpoveď :) ďakujem

ToŠo

No ja mám problém ju vidieť, vtedy sa mi rozbúši srdce, roztrasú ruky a som nervózny, preto ani nechodievam von poriadne... a vidieť ju s niekym iným, to by ma asi úplne dorazilo, aj keď už s inými bola, našťastie som to nevidel... mám strašne nízke sebavedomie a aj to ma ničí...

Agnes998

Podla mna ju nelubis len mas na nu majetnicke sklony a mozno si aj samoluby a neznesies, ze ta uz nechce. Ty hlavne pracuj na svojej osobnosti, tvoj vek ta zatial ospravedlnuje za toto tvoje spravanie.

katrins

ahoj cas jedine cas po urcitom case ju zacnes vnimat ako normalnu osobu. Ked ju uvidis neprivodzuj si myslienky co ste spolu zazili pozdrav ju maximalne a dost ziadne kontaktovanie nic .Ja som bola so svojim byvalym partnerom tri roky, uz rok a nieco nie sme spolu obcas, ked sa stretneme sa pozdravime porozpravame co mame nove a koniec kazdy si ideme vlastnymi cestami. Prve mesiace boli pre mna tazke stale ked som ho myslela ma to zabijalo ale postupne to preslo.Sice este stale sa zjavi ten pocit ked nanho obcas pomyslim ale dufam ze raz sa strati uplne :)