Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tak chlapci, ako na vás?

Príspevok v téme: Tak chlapci, ako na vás?
deborah07

Mám také zamyslenie ktoré by som chcela smerovať na pánov.
Mám kamarátku, ktorú mám veľmi rada, poznáme sa od základky a už som si zvykla aj na jej osobnosť, ktorá niekedy dievčatá vytáča. Sme úplné protiklady a ona sa niekedy chová tak, že keby to nebola moja kamarátka, nazvala by som ju nepekným pomenovaním, teda aspoň jej správanie by sa tak dalo označiť, no na chlapov to neuveriteľne funguje. Zhrniem to. Štíhla dlhovlasá, zelenooká blondínka, neustále nosí podpätky a legíny, stále jedna kabelka, napodobenina jednej nemenovanej značky a silno si maľuje oči. Hocikde sme, stále potrebuje robiť fotky "o zrkadlo", takže máme obehané všetky bystrické záchody. Kedysi sme spolu hrali hry a čítali knižky, no pochybujem, žeby ju dnes zaujímala debata o literatúre, umení alebo niečom podobnom. Na sociálnu sieť stále pridáva svoje fotky v tej istej póze s našpúleným perami, s veľkými výstrihmi a dokonca už aj v podprsenke a potom je nadšená z lajkov a chlípnych komentárov. Kamkoľvek ideme, chlapi po nej idú, a ani nemusíme ísť, zamilujú sa aj cez sociálnu sieť (za čo sa, úprimne čuddujem, keby som bola ja muž, tie fotky by ma skôr odradili ako privábili).
Má aj veľa dobrých vlastností, samozrejme, ale povedzte, páni, je toto naozaj pre vás ideál ženy? Pýtam sa, musím aj ja zahodiť svoju túžbu viesť inteligentné rozhovory a iba sa koketne chichotať vašim vtipom? Mám sa odfotiť v podprsenke? Je to moja kamarátka a hoci niektoré jej spôsoby sa mi nepáčia, možno by som ju mala požiadať o lekciu ako na vás. Čo poviete?

Dennis

Takéto "napomádované bábiky" priťahujú maximálne chlapcov a nie chlapov. Veľmi ma mrzí, keď niekto nádejný intelektuálne klesne na samotné dno a vyžíva sa v povrchnosti a plytkom záujme. Nechcem ti do toho pindať, ale tú tvoju "kamarátku" by som začal na tvojom mieste pomaličky odsúvať od seba, lebo takíto jedinci ťa stiahnu so sebou, ak nie si nad vecou.

Prezyvka55

90% ludi na svete je hlupych. a kedze vrana k vrane sada tak hlupy si lahsie najde podobneho hlupeho ako mudry mudreho. ak si myslis ze patris do skupiny mudrych a mas na niekoho mudreho tak potom rozhodne nezavid hlupakom hlupeho.

kafe

deborah, si si niekedy vsimla aky typ chlapov tvoja kamoska pritahuje? Ty by si takeho nejakeho vazne chcela za partnera? Barovy macher, co zbiera skalpy, otoci sa za kazdou suknou.. akoze, prepac, ale toto vazne nemas preco kamoske zavidiet. Lacna baba, bude vzdy pritahovat lacneho chlapa, co stoji za hovno. Alebo mas pocit, ze ti chalani by skutocne boli skvelymi otcami, starali by sa o rodinu a milovali by vrucne svoju zenu? Sa zobud. Ked sa pohybujete v prostredi v akom sa pohybujete, iny typ muzov ani nestretnes. Ak by ste stravili nejaky cas na horach, tvoja kamoska by bola uplne mimo hry a ty by si hviezdila.. len take cosi asi nehrozi. Je kopa normalnych chlapov, ktori ale nevymetaju disco bary, vyskytuju sa na inych miestach - na biku, hradnych zrucaninach (pracuju tam ako dobrovolnici), cestuju po Europe.. a o taketo pixle nemaju zaujem. Co ty ale nemozes vediet, lebo si v kontakte len s jednym typom chlapov, tym najmenej hodnotnym. Ak niekomu staci hlboky vystrih a pekna ritka na zalubenie sa.. taky chlap nestoji za nic.

embryo

Niekto si da za ciel v zivote dosiahnut XY lajkov na FB, niekto chce od zivota nieco viac ;-) Casom samozrejme doplati na toto svoje spravanie, ale to uz zial bude neskoro...

zbludiladusa

teraz je takých báb veľa,čo toto robia.nechápem,ja si s takými nemám,čo povedať:D a fotenie v kupelni:D to je mocccc
no ale chlapov,jasné,že to pritahuje,každého by to pritiahlo,lebo chlapi proste ,povedzme si narovinu,su kanci,a stále nadržaní,čiže chcu ju dostať do postele,lebo vidia,že je asi ľahšia,ale nič trvalé.:)
raz si nájdeš chlapa,.čo sa mu budeš ty,taká aka si,a nie hentaká,ale chlap musí do takého štádia dospieť

DontWorry

Chlapi ju zeru len preto, ze prsia, boky a zadok a sexi krivky..mozno vlasy a vystruhane pozy...ale to len preto, lebo by sa im hodila do postele

Ak nie su v stave nadrzanosti tak pozeraju skôr po tych prirodzenejsich dievcatach so stipkou intelektu. Teda aspon ti normalni. A aj tym normalnym sa dokonca taketo baby vôbec nemusia pacit

Hrac

je to uplny opak idealu (aspon mojho, fyzicky i rozumovo). Nie, ty nic nezahadzuj a nefot sa a ti chlapi urcite nie su zamilovani do nej ;-) tam ide o nieco ine

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tak chlapci, ako na vás? - Fórum - ZDRAVIE.sk