Neustále hádky vo vzťahu

Príspevok v téme: Neustále hádky vo vzťahu
aeus

Ahojte,

neviem poriadne kde začať, aby som to tu všetko objektívne zhrnul.

S priateľkou sa poznáme zhruba pol roka. Ona mala záujem od začiatku, no ja až neskôr, až sme sa napokon pred 3 týždňami konečne dali dokopy. Odvtedy je to ale divné. Neustále sa hádame kvôli rôznym veciam, niekedy sú to maličkosti, inokedy nie. Keď chcem niečo rozumne riešiť, zduje sa a vyhráža sa rozchodom (takmer na dennej báze).

Nedávno ma kamoška pozvala na oslavu, kde bude aj baba, ktorá o mňa mala predtým záujem, tak som svojej priateľke normálne povedal, že ak pôjdem, tak len s ňou, ináč nejdem. Ona hneď začala že nech si tam idem sám, aj tak by som tam šiel len kvôli tej babe atď. Nedalo sa s ňou proste normálne komunikovať.

Počas leta bývame obaja na intrákoch, pár izieb od seba. Nedávno sa vedľa nasťahoval kamoš a jeho priateľka. Včera nás volali hrať Osadníkov, tak som samozrejme predpokladal, že pôjdeme obaja... chyba... nechcela ísť aj keď sa len nudila na izbe a znovu sme sa pochytili... ja som šiel, no počas celej hry mi vypisovala blbosti a samozrejme zasa sa chcela rozísť. Dnes ráno sme sa o tom rozprávali a vyhodila mi na oči, že chcem byť len s kamošmi a nie s ňou. Pritom odkedy sa poznáme ani moc nechodievam von a venujem sa väčšinou jej.

Tvrdí, že ma miluje, no aj tak sa každý deň vyhráža rozchodom, ja už neviem ako to riešiť... keď sa jej opýtam, kde robím chybu a čo je zle, nepovie nič normálne. Je to povahovo super baba, no toto niesme schopní riešiť. Nechcem o ňu prísť, preto chcem nájsť to, čo robíme zle a kde je chyba a opraviť to... Dúfam, že keď sa na to pozriete nestranne, poradíte mi, kde robím/e chybu.

Ďakujem za odpovede

aeus

ja tomu tiež nechápem, nie sme malé deti, no nedokážeme riešiť problémy... teda, nie obaja, skôr mám pocit, že to chcem len ja, ale to je možno len môj subjektívny pocit
nikdy som takýto problém s nikým nemal

Len pre info, ja mám 22 ona 20

zbludiladusa

fuhhaa,a to máte koľko rokov?15 ?ale ked píšeš že na intrákoch ste..to mi nejak nejde do hlavy.

a po 3 týždnoch vzťahu?:D hádky?každý den? moja rpvá hádka bola po 11 mesiacoch vzťahu,aj to nebola vina ani jedného z nás.

DontWorry

Ste spolu 3 tyzdne a hadate sa kazdy den? Vsak to obdobie by malo byt pre vas este krasne zamilovane..vy sa hadate akoby ste boli spolu minimalne rok.
Povahovo skvela baba to asi niebje ale oukej to nevadi.
Prid za nou a polopatisticky jej povedz co ti prekaza.
Ak toto nepochopi tak asi dovi dopo s vasim vztahom

hm..

no fakt to bude povahovo bomba holka, ked sa urazi za kazdu blbost a vyhraza sa rozchodom na dennej baze :D

zakroc..nenechaj si skakat po hlave a urci jej hranice..takto si z teba bude robit paka na dennej baze :)