Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Záhada menom vši

Príspevok v téme: Záhada menom vši
NatalyyNatty

Ahojte mám jeden problém resp. otázku na ktorú si už roky neviem nájsť odpoveď. Som študentka 4roč. a mojou najvacsou smolou je, že bývam v dedine kde je veľa občanov čiernej pleti ktorých samozrejme neodcudzujem kým sú ok ale veľa ich tu je tých špinavých atď. Nuž k veci...chodím autobusom už 12 rokov(iná možnosť nieje keďže dochádzam 35km) a za posledné tri roky som už tretí krát chytila vší :( je mi to sakramentsky blbé pretože som čistotná baba môžem povedať že až prehnane ale tým malým sviniam sa nejako páčia moje po zadok dlhé čierne vlasy a to si ich darmo vypínam do copu a pod. :( existuje niečo čo by ich mohlo priťahovať? nejaké vône a tak? pretože už mi to príde absurdné že si tak dávam pozor a celé detstvo som s tým problém nemala a teraz na mna lezú ked som uz dospelá??? strašne ma to štve už z toho mám normálne fóbiu vkročiť do autobusu...fuj...viem že za to nemôžem ale neviete poradiť niečo čo ich zaručene odpudzuje a pritom nebudem smrdiet ako tchor? :( dakujem vopred

lilinnka

mam 35 rokov a chytila som neviem kde vsi, kupila som si prvy sampon v lekarni na ktory som natrafila liquido duo forte a zmyla som ich tym teda zabila a potom som ich dala von

hviezda01

Tiež sa trápime so všami už cca pol roka...zmiznú,chvílu je klud a potom zase...teda konkrétne 16-ročná dcéra...už som z toho na nervy..:-(..skusili sme ocot,tak uvidím,či sa potvorky stratia

anna78

my sme na vši použili liquido duo forte a super zabral, všetko pozabíjal :) už len vyprať obliečky a podobne a bol pokoj :)

michalmmm

Kup si taky pripravok, ktory znici nielen vsi, ale aj hnidy. Take su najlepsie a najskor zaberu. Skoda, ze nie si chlap. Vtedy by najlesie zabralo dat sa ostrihat dohola :)

karolina28

aj ocot aj tea tree oil sú dobré dať do šampónu, my sme takto kúpili liquido duo a do toho to dávali, ani jedna voš neprežila :)

palicaja

Mrzi ma, ze mas taketo neprijemne starosti. Ja som ich mala raz a stacilo mi. Pomohol mi cisty ocot. Mozno keby si umyvas hlavu octom, potom dvakrat sampon a oplachnut. No bohuzial ti asi nieco nove neporadim. Hlavne na to nemysli cele dni lebo sa na tu psychiatriu dostanes.

NatalyyNatty

presiel skoro další týžden zas som zopaovala zábal kokosovy olej ocot a cajovnik vlasy boli ciste mama vybrala 5 hníd aj to spálených lebo som si vlasy viackár prezehlila ale v sobotu som zase mala zlého tušáka ze prečo ma svrbí za ušami pozreli sme a paf zase cca 15 hníd cerstvych.Ja nechápem ako to..vsi som uz nemala,hnidy spalene a povyberane...ci sa mi jedna niekde zapatrosila a vyliahla ale zase aj to som pocula ze larva vši nekladie vajicka ...len vtedy ak uz dospeje... uz sa to tahá 2tyzdne kazdy ma hlavu prezretu cistu vsetko je prepraté a stále sa to vráti...sa uz na psychiatriu dostanem moje dlhe vlasy su cele spalene znicene pokozka hlavy cervena podrazdena bolava od tolkeho umyvania a cesania :((((

janka.slad

Na vši zaberá dobre teplo, žehlička, fénovanie to ich zabíja. Je pravda, že aj prefarbovanie hlavy je účinné, celkovo všetka chémia. Čítala som, že aj masky sú dobré na vlasy, lebo ich to udusí, keď to necháš účinkovať. Vraj aj octové a kokosové zábaly sú fajn, určite si nedávaj petrolej na hlavu ako som čítala na internete, ten strašne dráždi pokožku hlavy, ja som ho musela dať hneď dole, červenú kožu som mala úplne... Mne dobre zaberal liquidoduo máš tam sérum aj šampón tak je to účinnejšie ako iné prípravky. Potom už iba vyčesávanie a veľa šťastia :)

NatalyyNatty

zabudla som pripísať že vlasy si farbím cca kazde 3 mesiace...moja povodna farba je svetlohnedá az blond...a kokosovy olej s jablcnym octom som mala pred 4dnami..pomohlo aj ked hnidy sa museli vyberat pojednom ale zase ma svrbi hlava,prezreli sme asi 7x a vraj nemam nič len už lupiny z tolkej chemie za tyzden: alpa sampony atd :(((( uz mam asi halucinačky z toho...dufam ze sa mi to zase nevrátilo lebo sa uz zblaznim!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Záhada menom vši - Fórum - ZDRAVIE.sk