Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uštipnutie blchou?

Príspevok v téme: Uštipnutie blchou?
michaelakuce

Dobrý deň, chcem sa spýtať na dosť naliehavú vec. Na tele sa mi objavili vyrážky ktoré ale nenormálne svrbia. Najprv som ich pripisovala komárom aj keď sa mi to nejak nezdalo. Sú to také malé červené vyrážky ktoré ale začnú svrbieť možno tak hodinu po zobudený. Keď si ich rozškrabem tak dosť napuchnú. Napadlo ma či by to nemohlo byť od bĺch kedže v posteli so mňou spáva aj môj pes. Len neviem či zvieracia blcha môže uštipnúť aj človeka. Alebo by to mohla byť nejaká alergia? Každý deň sa objavujú nové a už vážne neviem čo mám robiť.

takto to vyzerá > www.nahraj-obrazek.cz , www.nahraj-obrazek.cz , www.nahraj-obrazek.cz

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uštipnutie blchou? - Fórum - ZDRAVIE.sk