Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flaky po akné

Príspevok v téme: Flaky po akné
Noro

Ahojte mám 16 rokov na tváry asi 4-5 vyrážok no po celej tváry samé flaky !!! JA už neviem čo s tým používam hlbkovo čistiaci gél na vyčistenie pleti a krém a zničenie tvorby akné od BALEY používam to asi 4 deň zatial žiadnu zmenu nevidím iba stále mastnú pleť. Všade možne čítam fóra o tom čo je dobré niekto radí drahé 20 eurové krémy niekto citrón (ktorý mne iba viac sčervená pokožku aj po zriedení s vodou) niekto zase med so škoricou kde nevidím žiadne badateľné zmeny. Niekto zinkovú masť no tú som zatiaľ neskúšal ale čítal som že strašne vysušuje že sa z nej až človek šúpe. Teraz som si objednal kúru čajovú proti akné že to skúsim liečiť zvnútra i ked si myslím že flaky po akné nezmiznú z vnútra ale zvonka. PROSÍM POMOC ! CHCEM SA DO PRÁZDNIN TOHO ZBAVIŤ! ĎAKUJEM ZA VŠETKY UŽITOČNÉ RADY

...

Ahoj .... mám ten istý problém ... začala som používať od BIODERMY sérum chemický peeling stojí cca14€ a pomáhato dávaš si to každý druhý večer na vyčistenu pleť a ráno umyješ ... a daľej som začala používať na čistenie víno biele víno TOKAJ predtým som skúšala rôzne vína ale jedine toto mi pomáha ... mala som akne na hrudi a do 3dní skoro vôbec nemám nič .... a ak máš také fľaky ako keby jazvy veľmi dobrá je ichtiolova masť ...... tak verím že ti pomôžem :) veľa štastia ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Flaky po akné - Fórum - ZDRAVIE.sk