Veľmi mastná pleť - už po 2 hodinách (muž)

VeronikaG.

Ahoj :) co sa tyka kozmetickych produktov urcene na tvar osobne by som ti odporucala sirove mydlo :)
alebo navstevovat kozmeticku povec jej aky mas problem s tvarou a ona urcite bude vediet co robi... je to urcite tym ze tvoja pokozka produkuje viac mazu ako obvykle aj u mna je to momentalne tak a ani sama neviem kde je pes zakopany ci jem nieco nevhodne alebo to je psychicke... :P na mastnu tvar sa odporuca aj drozdova maska alebo drozdie jest osobitne cize ciste drozdie na den staci cca 4g
co sa tyka liekov roacutane podobne su aj acnenormin je to len iny nazov ale latka obsiahnuta v oboch je rovnaka :) tieto lieky som uzivala pomohly ale aj by som si ich znovu dala predpisat kedze sa mi zda ze sa mi to vsetko vracia samozrejme nie v takom pomere vyrazok ake som mala to bolo strasne tieto lieky mi pomohly :) skus si na internete najst kozmetiku Vichy niekolko produktov som mala a bola som v celku spokojna co sa tyka odstranenia mazu z tvare prilozim ti link su tam presne vyrobky urcene na mastnu tvar :)

www.vichysk.sk

Lili126

Ahoj, ak sa ti pleť len mastí, odporúčam kaolín alebo francúzsky íl, hľadaj ho v zložení kozemtických výrobkov, ja som našla napr. v peelingu od garnier 3 v 1 alebo v maske na tvár od Himalaya, alebo ako sa volá, nájdeš v DM drogerii, nepoužívaj alkoholové pleťové vody, lebo sa ti bude pleť mastiť ešte viac, ale to je len krátkodobé riešenie, ak máš aj akné a chceš sa tohto problému zbaviť natrvalo, odporúčam ísť ku dermatovenerologičke, mohla by ti predpísať Roacutan.

..ô

ale vôbec nechod do BIODERMY síbium je určená na mastnú pleť ale vôbec ju nevysuší ani nič podla mna je ešte vyše mastnejšia ... a veľmi dobrá je ževraj kalciová masť