Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meška mi menzes ..som tehotna?

Príspevok v téme: Meška mi menzes ..som tehotna?
jana123456

S priatelom sme mali pohlavny styk, rozthol sa kondom tak som si dala pre istotu tabletku escapelle. Užila som ju do hodiny. Tyžden potom som mala slabe špinenie, ktoré trvalo asi 4 dni. Po dvoch tyzdnoch som mala nechraneny pohlavny styk, priatel sa do mna neurobil. Momentalne mi menzes mešká vyše týždna. Možem byt tehotna alebo je to sposobene tabletkou a stresom ?

jana123456

Ja to iste..dokonca som jeden den mala taky hnedy vytok , ktory mavam pred kramamy. Vytok zmizol a kramy neprisli. Aj prsia mam dost zvecsene

Luli1986

No ja uz 4 som robila, negativne... Vino uz mi nezabera,ani cvikla, ani nahrievanie soluxom, brucho nafuknute jak fras,..

jana123456

Ani ja stále nič, už som si urobila 2 tehotenské testy obidva negativne. Tiež som si davala horuce kupely aj vino a nič

luli1986

Stále nič, mala som včera k večeru pocit plnosti brucha, nafukovanie a tupú bolesť, ráno hnačka, krčok mám otvorený došť veľmi a prsia ma stále nebolia, máte neikto skúsenosť? Hlien mám skôr dožlta.

luli1986

Stále nič, mala som včera k večeru pocit plnosti brucha, nafukovanie a tupú bolesť, ráno hnačka, krčok mám otvorený došť veľmi a prsia ma stále nebolia, máte neikto skúsenosť? Hlien mám skôr dožlta.

luli1986

JAni, podavaj info, vidim, ze mame rovanky pocet dni meskanie, az teraz som si uvedomila, som mimo ako vravim.
tAKZE OCAKAVAM PRAVIDELNY PRISUN INFOSIEK :)

luli1986

Jani, ja som taká napätá a nervná, že ani neviem čo robím...človek by ani nepovedal,aké je pre ženu potrebná pravidelná menštruácia. Zabúdam veci, trasú sa mi ruky, myšlienkami som mimo, čumím do blba... NA dieťa vek mám, ale ja som chcela dieťatko počať až niekedy bud. rok, tento rok mám ešte plány a veľa roboty :(((
Čítala som, že víno aj kúpele sú blud, ja si dávama,ale nepomáha.

Za hormonálny výkyv sa dá rátať aj psychické vypätie, resp. prežitie veľmi stresujúceho obdobia, prepracovanosť, hádku s priateľom? toto by mohlo byť príčinou? Lebo už som na seba nasratá, dnes idem do DM kúpiť test ďalší

jana123456

Aj mne meskaju 13den , test tiez negativny.. dufam ze to mam len z tabletky take meskanie, neviem preco chlapy nemaju ale zislo by sa im..ale prajem ti pevne nervy a nestresuj, potom budu meskat este viac, aj ked ja si hovorim stale nestresuj ale nejde to :P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meška mi menzes ..som tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk