Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj Vy ste nervozny, keď ste hladny

ave.arwen

a možno nám rýchlejšie klesá cukor a zrejme nejaká chemická reakcia v mozgu u nás vyvoláva tú nervozitu - to je môj taký laický pohľad na tento stav:)

ave.arwen

Tiež som o tom počula,že to môže mať niečo s cukrom,ale ten mám v poriadku,alebo je to rýchle spaľovanie,tiež neviem. Ja napr.mäso takmer vôbec nejem,obmedzujem bielu múku a umelé cukry. Ale energiu z potravy potrebujem stále doplňať a častejšie,potom je to ok. S váhou problém nemám mám cca 50-51 kg:) Ale dobré,zdravé jedlo nikdy neodmietnem a občas aj to nezdravé a hlavne po ňom som unavená a zle mi trávi...

progres

Ahoj, snažim sa zdravo stravovat. Rano ovsene vločky, ovocie, na obed cestoviny, alebo polievočku večer neaky chlebik so šunkou a ty?
Myslim, že to ma niečo s cukrom, ale nie som si ista, prečo ta nervozita?

ave.arwen

Mám podobný problém, akonáhle začnem pociťovať hlad, nedokážem myslieť na nič iné, len na to,že potrebujem niečo zjesť,klesne mi energia,výkonnosť,nálada. Moje stravovanie je zdravé, na momentálne nasýtenie - možno to bude znieť smiešne,ale je to tak,mi stačí zjesť aj ďatelinu,alebo nejaké ovocie,keď sme v prírode,ale dokedy niečo nezjem,som akokeby mimo. Manžel mi hovorí,že je to v hlave :),ale ja nemám ten pocit. Po najedení som v poho. Ako sa stravuješ ty? Pretože veľakrát z nevhodnej stravy je človek unavený.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj Vy ste nervozny, keď ste hladny - Fórum - ZDRAVIE.sk