Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som už zúfala z akné

Príspevok v téme: Som už zúfala z akné
Problems

Čaute

Táto téma tu bola aspoň milion raz ale chcela by som sa aj napriek tomu poradiť

Trápi ma akné. Mam ho hrozné. 2 x za mesiac chodim ku profesionalnej kozmetičke ktorá mi dáva liečbu HydraFacial (hydrafejšl) . No po odchode od kozmetičky to mam stále hrozné. Cestujem 3x za 4 mesiace do Svidníka za Hanou Zelenkovou (najviac vzdelaná doktorka na tuto temu v EU) vždy mi predpíše nejaké mastičky a vodičky a ešte neviem čo ale nič nepomáha. Používam doma aj červeny laser. Akne mam v podstate na celej tváry,dekolte a veľmi zlé to mam aj na chrbáte. Často sa stretávam s tým že sa prechádzam po chodbách školy a decká začnu vykrikovať:,,pozrite sa aké ma na čele jebáky!!!!!\\\" Alebo ,,fuj bože vytlač si to\\\". Má to veľky vplyv na moju psychiku. Som už nadne. Poradťe prosim hocičo! Som už v koncoch. (Mam 13)

VeronikaG.

Skoro by som zabudla :) velmi dobre je drozdie aj ako maska ale naj le ak ho papas ciste viem na chut sa zvyka tazko ale ja som s nim zacala a az som to prehanala mala som mastnu tvar musela som prestat jedla som ho vo velkych davkach co som nemala kludne staci 4-6gramov denne :) drozdie su vlastne lisovane kvasinky Saccharomyces cerevisiae :) aspon nieco som sa na strednej naucila :) skus to oplati sa :)

VeronikaG.

Ahoj :) v tvojom veku som mala problem presne takyto ako ty :/ mas 13 a to je samozrejme puberta a to ze sa ti tvori akne viem o com hovoris neraz som sla domov z placom lebo som bola nastvana na svoju tvar vystriedala som 3kozne lekarky prva ani sama nevedela aky mam problem davala mi somariny druha zo mna tahala peniaze sama BIODERMA a mydla a tretia s nou som fest spokojna najprv skusala nejaku vodicku to celkom zabralo ptm mi dala lieky ACNENORMIN liecba bola hrozna vysusena tvar az prilis ludia sa na mna pozerali bokom ale bolo mi to jedno lebo som vedela ze ked to doberiem budem ako nova baba :) lieky som brala cca rok rannu a vecernu davku a ak ti mozem poradit nevahaj a chod za koznou a nie kozmetickou tie asi len tahaju peniaze sice ak mas velky problem s akne chod ku koznej povedala by som ze kozmeticky ti len precistia a vytlacia sem tam nieco alebo dopraju tvojej tvary odpocinok a maznanie :) teraz ked sa bnastuipi do skoly je fakt dobre zacat s tymito liekmi ak si pamatam bolo mi povedane ze je to lepsie v jeseni alebo zime slnko na teba by neposobilo dobre :) su rozne vedlajsie ucinky ale neboj sa ja som malla len jeden a to vysusena tvar ale to sa da :) najprv ti odoberu krv aby zistili ci si vhodna kandidatka :D :D na tieto lieky ver mi to ti zaberie aj moj kamarat ich bral a vyzera lepsie ako ja poznam viacero ludi co sa na to dali a nelutuju :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som už zúfala z akné - Fórum - ZDRAVIE.sk