Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndróm polycystických vaječníkov

Príspevok v téme: Syndróm polycystických vaječníkov
Mirka98798

Mam 16 a vážne sa bojím.

Asi pred mesiacom som bola u gynekológa s nepravidelnou menštruáciou. Mám syndrom polycistických vaječníkov. Predpísal mi liek PROVERA a antikoncepciu BELATA. Liek PROVERA som brala 2x na deň od 3.júla do 14. jula o dva dni 17.jula prišla menštruácia a hned v prví deň som začala brať antikoncepciu. Menštruacia trvala 4 dni potešila som sa ale od 21.jula do dnes 9.augusta mám špinenie a nie slabé skoro ako slabšia menštrácia, som z toho zúfala bojím sa prosím o rady k doktorovi sa chystam v pondelok len chcem počuť aj iné názory a rady ďakujem.

Majka 30

Ahoj Mirka ja mam tiez PCO zistili mi to len pred pól rokom bo sa snažím otehotnieť a je to veľmi tažké z touto diagnózou, mne osobne pomohlo brat olej z pupalky dvojročnej 1000mg, môžeš kúpiť v lekárni ,mala som veľmi silne krvácanie počas menštruácie, hrozne bolesti, náladová som bola unavená stále. Pomôže ti to vybalancovat tvoje hormóny takze máš viac mužského hormónu testosterón, tento vitamín ti to pomôže urovnať.

Mirka988532

S otehotnenim v buducnosti je to ako ? može byť všetko v poriadku ? dokotr vravel že su tam riziká a tak isto vravel že ak to nebudem brať zase budem tam kde som bola

Nela41

PCO je syndrom polycystyckych vaječníkov, velmi dobre viem na čo ti tie tabletky doktorka dala a rovno ti hovorím že sa to neupraví. Pokiaľ ich budeš brať bude všetko ok ale keď prestaneš zase bude všetko po starom ak nie horšie. Je tu veľa fór na túto tému stačí použiť hore vyhľadávacie okienko a prečítať si..
Krvácanie prejde to je najmenší problém

Mirka 98

lenže ja som mala ani nie špinenie ale slabu menštruaciu a dnes mam strašne silnu menstruaciu a v podtstae ešte som ju ani nemala dostať

Mirkaa98

čo je PCO ? mne antikoncepciu predpísal lekar na ten syndrom polycys. vaječnikov že sa to vraj upravý len tie tabletky musim brať už stale

Nela41

K lekárovi ísť nemusíš špinenie je pri prvom mesiaci užívania antikoncepcie úplne bežné. Treba to vydržať ak ju chceš užívať a ono to prejde.
Ale chcem ťa varovať, že užívanie antikoncepcie NIE JE LIEK na PCO, v ničom NEPOMOZE a cyklus, ktorý budeš mať pri tabletkách NIE JE PRAVÝ.
Po vysadení tabletiek budeš tam kde si bola, možno to bude ešte horšie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndróm polycystických vaječníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk